Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szakitani akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakitani akar velem, de én nagyon szeretem őt és nem akarom elvesziteni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én egy 18éves srác vagyok és szeretnék segitséget kérni.Barátnőm is 18. 8 hónapos kapcsolatban vagyok a barátnőmmel és nagyon nagyon szeretem őt!Szakitani akar velem mert azt mondta hogy még nem élte ki magát eléggé és nembulizta még ki magát.Én mindig meg engedtem neki hogy bulizzon a barátnőivel,hogy éljebn és hogy érezze joool magát velük.Abba is bele egyeztem hogy szilveszterkor legyen velük, mert velük akrt bulizni.Igaz rosszul eset nekem hogy nem velem akarja tölteni az ünnepet de belementem.


Midig mindent meg engedtem neki,nem korlátoztam őt semmiben,mindig kényeztettem,oda figyeltem rá,semmit nemfelejtettem el,mindenben segitettem neki,mindent megtettem érte.Meg mindig nem szeretkeztünk bár én már szerettem volna, de türelmes voltam vele és megértö hogy még nem akarja.Lehet hogy az hiányzot a kapcsolatunkból?


Én nagyon szeretem öt és nemtudnák nélküle élni.


most 7végén kaptam tőle 1 sms-t hogy szakitani akar velem.és nemis beszéltük meg.pedig megigértük egymásnak hogy mindent megbészélünk és hogy megpróbálunk mindenre megoldást találni.Mégis egyedül döntött.de a semmiböl kaptam ezt a sms-t.nem értem.aznap reggel letekertem biciglivel hozzá(kb. 35km hozzá az ut)és sikerült azt el érnem hogy most a 7végén beszélünk.


Ha szakitana velem én nemtudnám hogy mit tennék.Nem tudok nélküle élni.csak ő vann nekem.Nagyon nagyon szeretem!Aki tud nekem segiiteni akkor kérem segitsen.


2009. jan. 13. 09:31
1 2
 11/16 Srapnel ***** válasza:
Nem feltétlenül. Amikor én arra hivatkoztam, hogy ki akarom élni magam, akkor valóban ki akartam még élni magam és kíváncsi voltam. Nem volt kedvem otthon ülni cölibátusban az első barátnőmmel való hétvégente való találkozásokig, miközben mindenki bulizik és csajozik. Nem volt párhuzamosan másik nőm. Egyszerűen kiváncsi voltam és bizonytalan. Ennyi.
2009. jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek a válasziokat még mindent.Nagyon rendessek vagytok!Örülök hogy kimondtátok a véleményeteket.Nem fogok semmit eröltetni megbeszélem vele hétvégén a dolgokat és aztán meglássuk h mi lessz.
2009. jan. 15. 14:00
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a vélaszokat és a tanácsokat.Nagyon rendesek vagytok.Köszi.Nemfogok semmit éröltetni de hétvégén megbeszélem még vele a dolgot.Köszi mindenkinek.
2009. jan. 15. 14:02
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a vélaszokat és a tanácsokat.Nagyon rendesek vagytok.Nemfogok semmit éröltetni de hétvégén megbeszélem még vele a dolgot.
2009. jan. 15. 14:04
 15/16 A kérdező kommentje:
nemfigyeltem hogy vann másik oldal is:D...hülye vagyok!
2009. jan. 15. 14:14
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát attol,hogy még nem élte ki magát az még nem jelentheti azt,hogy szakitania kell veled.Menjél te is el velük bulizgathni vagy csinálj házibulikat otthon hogy a közeledben maradjon.Csak igy müködik.

Hát a sex pedig,hát az is kell,de nagyon normális vagy,hogy türelmes vagy vele.:DVigyed el jobbra barra a városba vagy valami had lássa rajtad,hogy imádod öt.Hajrá :D Szurkolok.

2010. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!