Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szakitani akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakitani akar velem, de én nagyon szeretem őt és nem akarom elvesziteni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én egy 18éves srác vagyok és szeretnék segitséget kérni.Barátnőm is 18. 8 hónapos kapcsolatban vagyok a barátnőmmel és nagyon nagyon szeretem őt!Szakitani akar velem mert azt mondta hogy még nem élte ki magát eléggé és nembulizta még ki magát.Én mindig meg engedtem neki hogy bulizzon a barátnőivel,hogy éljebn és hogy érezze joool magát velük.Abba is bele egyeztem hogy szilveszterkor legyen velük, mert velük akrt bulizni.Igaz rosszul eset nekem hogy nem velem akarja tölteni az ünnepet de belementem.


Midig mindent meg engedtem neki,nem korlátoztam őt semmiben,mindig kényeztettem,oda figyeltem rá,semmit nemfelejtettem el,mindenben segitettem neki,mindent megtettem érte.Meg mindig nem szeretkeztünk bár én már szerettem volna, de türelmes voltam vele és megértö hogy még nem akarja.Lehet hogy az hiányzot a kapcsolatunkból?


Én nagyon szeretem öt és nemtudnák nélküle élni.


most 7végén kaptam tőle 1 sms-t hogy szakitani akar velem.és nemis beszéltük meg.pedig megigértük egymásnak hogy mindent megbészélünk és hogy megpróbálunk mindenre megoldást találni.Mégis egyedül döntött.de a semmiböl kaptam ezt a sms-t.nem értem.aznap reggel letekertem biciglivel hozzá(kb. 35km hozzá az ut)és sikerült azt el érnem hogy most a 7végén beszélünk.


Ha szakitana velem én nemtudnám hogy mit tennék.Nem tudok nélküle élni.csak ő vann nekem.Nagyon nagyon szeretem!Aki tud nekem segiiteni akkor kérem segitsen.


2009. jan. 13. 09:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az igazság az,hogy szerintem nem igazán tudsz mit tenni.

Valahogy úgy tűnik,hogy már csak te ragaszkodsz a barátnődhöz,és a kapcsolatotokhoz.

Nem szép dolog a párodtól,hogy csak egy sms-ben írja meg,hogy szeretné befejezni.

Legalább azt próbáld meg elérni,hogy személyesen beszéljétek meg,hogy pontosan mi a gond.

Talán kilátásban van neki egy másik srác,és ezért kerüli a személyes találkozót veled,de ezt tényleg csak ő tudja.


Ha nem akarja folytatni,akkor nem tudsz mást tenni,el kell engedned őt!

Tudom,hogy fájdalmas lesz neked,de idővel majd meglátod te is,hogy így a helyes döntés.

Erőltetni ezt a kapcsolatot nem szabad,mert nem lesztek boldogok!!!

Fiatal vagy még,te is szórakozz,és ismerkedj!

2009. jan. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom hogy igazán semmit sem tudsz ezzel kezdeni. Hagynod kell hogy menjen, ha úgy dönt.... Nekem úgy tünik hogy nem érdemel meg téged


(és egyébként is tudnám hogy, mi a francért jön most mindenki azzal az indokkal hogy nem élte még ki magát...)

2009. jan. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
hát akkor amikor irta a sms-t aztán felhivot és utánna énis felhiiivtam...aztán amikor elmentem hozzá biciglivel akkor azt mondta hogy most a 7végén menjek el és megbeszéljük még...aznap amikor irta a sms-t én voltam nála, vele voltam és nem mondott semmi.aztán mondta a telefonba hogy nem merte elmondani...pedig meg akarom vele beszélni, mert én nem ilyennek ismerem és ismertem meg öt...de már most fáj pedig még nembiztos hogy minden vesze van...azt mondta hogy szeret és hogy nem akar elveszitani,nem akarja megszakitani velem a kapcsolatot csak most ugy erzi hogy meg nemkészült fell arra hogy valakivel hosszutávon legyen 1üt és hogy még nem élte ki magát...pedig én komolyan mindent megtettem érte és mindig mindenben türelmes és megértö voltam vele...MERT SZERETEM!Bármit megtennék érte.ha kell az életemet áldoznám érte.
2009. jan. 13. 10:25
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor az a rész amiért lepontoznak, de tapasztalatból írom: Nagyon idegesítő, unalmas, vagy én nem is tudom, a lényeg hogy nem jó egy papucs. Egy férfi legyen férfi, na... És sajnos nagyon kevesen tudjátok megtalálni azt a középutat, hogy érzelmesek is legyetek, szeressetek, meg férfiasak, dominánsak is. Jobban leírni nem tudom sajnos.



És akkor az érdemi válasz: Többnyire a "Túl jó vagy hozzám, meg sem érdemellek" és az "Én még nem éltem ki magam, szükségem van egy kis szabadságra" annyit jelent, hogy "nem szeretlek" vagy "nem tudom miért, de nem jó veled". A megokolhatatlan márnem lehet hogy csak a barátnőd rossz lelkiállapota miatt van, vagy valami elbizonytalanította. De lehet hogy ezt a sok érzelmet nem bírja már, úgy érzi nem szeret eléggé. A lényeg: viseld a döntését, ne sírj, ne könyörögj, úgysem tehetsz semmit. Add tudtára, hogy tiszteletben tartod a döntését, de nem örülsz neki. Próbáld vele megbeszélni a dolgot, de ne erőltesd. Ha tényleg szeret, vissza fog menni hozzád. Ha nem, véleményem szerint neked is jobb nélküle, a szerelem elmúlik, és fiatal vagy, sok lehetőség áll még előtted.

2009. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
megbeszélem vele és aztán meglátom h mi lessz...köszönöm a tanácsokat és a véleményt is...ha rosszul sül ell a dolog akkor rohadtul fog fájni:(...de papucs nem vagyok csak szerelmes:)
2009. jan. 13. 11:43
 6/16 anonim ***** válasza:

Az utsó válaszolóval értek egyet én is, illetve még annyit hozzátennék, hogy esetleg lehet a képben egy új fiú, akire máshogy gondol a barátnőd. Ezzel nem bántani akarlak, csak hát mi nők azért tudunk szemetek lenni...

Természetesen az is lehet, hogy tényleg csak nem készült még fel egy komoly kapcsolatra.

Az biztos, hogy sok lány/nő szeretne olyan pasit, aki ennyire figyelmes. Erre lehet, hogy ő is rájön később, csak akkor már késő lesz...

És tényleg ne legyél papucs, meg nyálas, meg könyörgős, mert az nagyon kiábrándító!!!

2009. jan. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Srapnel ***** válasza:
Bármily meglepő, a "ki akarom még élni magam" azt jelenti, hogy "ki akarom élni magam". Ilyen egyszerű. Nem akarja lekötni magát, mert nem ismeri sem magát, sem a másikat. Az első még kevés minta, hogy biztosan megnyugodjunk, hogy jól választottunk. Kíváncsi, hogy hogy szexel egy másik, milyen neki, hogyan néz ki, hogy viselkedik. Milyen lehet a másikkal együtt hülyülni, kézenfogva sétálni, stb. Mindenki túlmisztifikálja az egészet, közben meg ezek az egyszerű prózai okok vannak mögötte. Ennyi.
2009. jan. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Hát szerintem...a barátnőd már nem úgy szeret téged..

És sajnos ha már egyszer így megtudta tenni,hogy szakít akkor ,már nemsok mindent tudsz tenni.

Hát az látszik,hogy te nagyon szereted..de hidd el..az élet megy tovább (énis hasonló helyzetben vagyok,épp és rettenetesen fáj) de hidd el találnál idővel mást..és ezen túltennéd magad! Nem érdemes eröltetni azt ami már nem megy..mert ha az egyik fél részéről már más a helyzet..már nem úgy áll neki a kapcsolatnak akkormár nem sok értelme van..

Fiatal vagy...nyugodj meg lesz más,aki majd jobban megbecsül!

2009. jan. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Ki akarja élni magát" ...

Ez a leghülyébb indok amivel szakítani lehet: Ha valakit tényleg szeretek nem akarok mellette 10-20 csajt felpróbálni...

Annyi mintha valaki azt mondaná hogy "Nem szeretlek már annyira mint ezelőtt"

2009. jan. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia,

Ne haragudj, de ez a viselkedés nekem azt sugalja, hogy a csajszinak bejött a képbe egy másik srác.

Mikor így viselkedtem az exemmel, akkor már volt egy új barátom, a jelenlegi férjem. Két hétig egymás mellett futottak, aztán az exem nem éppen szépen ki lett téve a fenébe.... (köveket nem kérek, ő kezdte a megalázást, én csak visszaadtam) Szóval, itt sok mindent nem tudsz csinálni... Ki akarja magát élni=bocsi becsúszott valaki... Sajnálom

2009. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!