Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem keres? Büszkeségből?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres? Büszkeségből? De akkor miért jelentkezget mégis ki-be? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a barátommal lassan 1 hete szakítottam...

és fentvagyunk egymásnak attól msnen.

sokszor csinálja azt hogy mikor bejelentkezem ő is fellép, ha kilépek ő is kilép.

Nem tudom ezt miért csinálja.

Szóval nem ebszélünk, nemrég még futott utánam. De most nem... nem kérem, mert jogos. csak nem értem hogy már nem szeret, vagy talált mást? vagy mi van...

én 18vagyok, ő20. 1évig jártunk.

azért szakítottam mert nem éreztem hogy nagyon szeretem, de sosem csaltam meg. és olykor ugy éreztem hazudik.

de mindig mondta hogy szeret...


2010. nov. 20. 10:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Undorító és szánalmas, hogy belépsz a jelszavával!
2010. nov. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
akkor most tulajdonképen mit is vársz?
2010. nov. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

mi a francért NEM JÁRTOK MÉG EGYÜTT? a jó ég áldjon meg hát megesz érte a fene és őt is érted....olyan bolondok az emberek minden kis hülyeségért szakítanak a másikkal...


"azért szakítottam mert nem éreztem hogy nagyon szeretem" ez meg ne haragudj de egy vicc... nem éreztem hogy nagyon szeretem...képzeld én sem úszok már lila ködben és nem szorul össze a gyomrom ha meglátom a párom, de még mindig ő a szerelmem, 4 év után is. Nektek is elkellett volna 1 év alatt jutni odáig, hogy megbeszélitek: az érzelmek igenis elmúlnak egy idő után és nem kötelező életetek végéig hatalmas lángolásban élni.


Szerinted mi tart együtt két embert 50-60 vagy akár több évig? A szeretet (!) és a tisztelet, hogy egykor ő volt az igaz szerelem és ezért tisztelem és becsülöm őt. És azért emelném itt ki a szeretetet, mert tudom persze nem egy olyan jajj de izgalmas érzés, de mégis gyönyörű és kellemes érzés ha tudod hogy van aki évek óta csak téged szeret.

Gondolkozz el ezen lányom és ne elhamarkodva dönts mint a mai fiatalok...ha valami csak egy kicsit is megkopik kidobják és vesznek helyette másikat, mikor lehet hogy a réginek bár kopott, de sokkal nagyobb értéke van.

2010. nov. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
bunkó féltékeny vagy,ha elhagytad,milyen jogon jelentkezel be a jelszavával??? és még ki is akadsz h nem keres??
2010. nov. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
tróger pitsa vagy! Minek lépsz be a jelszavával? Te kidobod és még neked áll feljebb h nem keres?
2010. nov. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!