Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem keres? Büszkeségből?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres? Büszkeségből? De akkor miért jelentkezget mégis ki-be? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a barátommal lassan 1 hete szakítottam...

és fentvagyunk egymásnak attól msnen.

sokszor csinálja azt hogy mikor bejelentkezem ő is fellép, ha kilépek ő is kilép.

Nem tudom ezt miért csinálja.

Szóval nem ebszélünk, nemrég még futott utánam. De most nem... nem kérem, mert jogos. csak nem értem hogy már nem szeret, vagy talált mást? vagy mi van...

én 18vagyok, ő20. 1évig jártunk.

azért szakítottam mert nem éreztem hogy nagyon szeretem, de sosem csaltam meg. és olykor ugy éreztem hazudik.

de mindig mondta hogy szeret...


2010. nov. 20. 10:48
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

de sajnos féltékeny vagyok nagyon:(

és nemtudom hova tenni ezt, nem kérek hogy fusson utánam.

csak fura hogy meg sem keres mint régen. egyáltalán nem is beszélünk.

ennyire nem szeretett?:S hogy szakítás után rögtön el is felejt?

2010. nov. 20. 10:55
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért gond az hogy nem keres?Te szakítottál vele, innentől kezdve nem ti vagytok, hanem csak te és csak ő, külön-külön. Úgy látom azért még mindig érdekel...

Szerintem bántja az, hogy kiraktad (nyilvánvaló) és azt várja hogy térdenállva könyörögj, hogy vissza akarsz menni, de a férfi büszkeség nem engedi, hogy ő tegye ugyanezt. Érthető, megbántva érzi magát.


De szerintem hagyd őt békén,hagyd érvényesülni hogy megtalálhassa az igazit, aki majd nem fogja kidobni mert nem szereti.

2010. nov. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Féltékeny vagy? Dehiszen Te szakítottál vele

Tök normális hogy nem lohol utánad ha egyszer kidobtad

2010. nov. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért is kéne utánad csorgatnia a nyálát?
2010. nov. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

én csak azt nem értem, hogy akkor pl. miért vagyok fent neki msnen?:S

és miért jelentkezik be akkor mikor én és stb.

csak fura, hogy ő sem szeretett engem ha ilyen hamar elfelejtett?:S

2010. nov. 20. 11:01
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a fura hogy kidobod aztán meg megesz érte a fene.

Az a fura hogy állandóan lesed hogy mikor van fent msnen és mikor nincs

2010. nov. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy 18 éves vagy de a gondolkodásod olyan mint egy 12-13 éves kislányé :S
2010. nov. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

lehet h nem is vagy fenn neki és véletlen h akkor jelentkezik be és ki mikor te is

én az ex pasimat letöröltem,de nem tiltottam le. Így ő látja h mikor vagyok fenn,de én nem látom őt.

Lehet ha volt pasid is letörölt,de nem tiltott. Így te látod h mikor jelentketik be éls ki,ő viszont téged nem lát

2010. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

de fentvagyok neki.

mert tudom az msn jelszavát még ő adta meg.

és beléptem tegnap.

és ugyanugy fentvagyok neki a "szívecském" kategóriában. nem törölt és nemis tiltott le

2010. nov. 20. 11:13
 10/15 anonim ***** válasza:

Talán még mindig szereted,vagy bűntudatod van amiatt,hogy szakítottál vele.

Ő pedig azért nem tilt le illetve töröl ki mert még ő is szeret téged, vagy nem fogadja el,hogy kidobtad.

2010. nov. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!