Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kéne letesztelni? Ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne letesztelni? Ötletek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 1 , 5 hete járunk, és nagyon furán viselkedik.. azt mondta nekem hogy ma el jön együtt leszünk, és közbe jött valami pakolás mert elköltözött a bátyja,és neki segít. Már 17:30 óta.. és rossz megérzésem van... 1 órája írta hogy már nincs sok hátra a pakolásból. Nagy csomó smst írtam neki, alig válaszol, vagy nagyon későn..


Segítsetek kitalálni valamit , amivel rá jöhetnék hogy van e valakije, vagy hogy komolyan gondolja e..Egyszer ír normálisan hogy kívánlak, akarlak szeretlek ilyenek.. máskor meg alig ír..


Valami olyanra lenne szükségem, hogy megírni neki smsbe, hogy nem akarsz valamit elmondani?! És akkor megtörne, de ez rizikós.. ilyen vagy ehhez hasonló?


2010. nov. 19. 23:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
jaja, az már egy másik kérdés lenne. Akkor két dolog közül választhatsz. Reménykedsz h nem csinál belőlle ügyet h odamentél v h nincs is ott. Sorry de erre tényleg nem lehet okosat mondani. Egy délután alatt kilehet pakolni egy komplett házat, nem még egy fiatal inast 2 farmerral, 5 alsóval, meg egy doboz cigivel...
2010. nov. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Uhh b.sszátok meg azt nem írtam, hogy a bátyja az anyukájával él mert el váltak és ők ketten mindenestől költöztek panelba..... mind1 ennek már mert megírtam hogy aludjon jól meg hogy holnap legyen velem .. jóéjt nektek is és köszi!:)
2010. nov. 20. 00:05
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem bízol benne akkor semmi értelme az egésznek.
2010. nov. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
figyu nekem 12 ora volt mig költöztünk és rohadt mérges voltam amikor a csajom nyomta az smst mikor végzek. amugy ha 1x fordult elö a szitu akkor ne aggodj. ha rendszeres akkor buktasd le pl: kitalál valamit mondjuk otthon maxtizik azért nem megy át akkor fogod magad és elmész hozzá. csak egy példa. amugymeg a féltékenység nem tul jo egy kapcsolatnak. hagy egy kis teret neki is.
2010. nov. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Jó reggelt:)


Most írt, hogy 00:00 körül értek haza meg hogy ma csak velem lesz, neharagudjak, hiányzom, akar.. ilyenek:)

2010. nov. 20. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!