Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kéne letesztelni? Ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne letesztelni? Ötletek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 1 , 5 hete járunk, és nagyon furán viselkedik.. azt mondta nekem hogy ma el jön együtt leszünk, és közbe jött valami pakolás mert elköltözött a bátyja,és neki segít. Már 17:30 óta.. és rossz megérzésem van... 1 órája írta hogy már nincs sok hátra a pakolásból. Nagy csomó smst írtam neki, alig válaszol, vagy nagyon későn..


Segítsetek kitalálni valamit , amivel rá jöhetnék hogy van e valakije, vagy hogy komolyan gondolja e..Egyszer ír normálisan hogy kívánlak, akarlak szeretlek ilyenek.. máskor meg alig ír..


Valami olyanra lenne szükségem, hogy megírni neki smsbe, hogy nem akarsz valamit elmondani?! És akkor megtörne, de ez rizikós.. ilyen vagy ehhez hasonló?


2010. nov. 19. 23:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez másfél hét?Ha ennyi után ezen parázol sok értelme van vele lenni.
2010. nov. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
másfél hét igen.. hát ezen parázok, ne haragudj meg ez előtt is át lettem baszva.. meg 7 órája pakolnak? nemár..
2010. nov. 19. 23:43
 3/15 anonim ***** válasza:
"Átmegyek segíteni! Ok? Most indulok"
2010. nov. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én költöztem már és volt hogy kissé tovább tartott,igen.Ha ilyet írsz neki nem is nagyon kell többé keresd.Hívd fel inkább hogy meddig tart még
2010. nov. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Bukott ötlet, gondoltam rá de a szülei nem tudnak rólam, mert előttem 2 éves kapcsolata volt és nem akarja hogy a szülei k-rvának állítsák be hogy egyből velem van.. vagy ilyenek
2010. nov. 19. 23:46
 6/15 A kérdező kommentje:
Srácok, én bíznék benne, de mindig magamból indulok ki. hogyha én segítenék vagy én lennék abba a helyzetben, akkor így is úgy is elengednék egy üzenetet.. bár lehet nem vette észre.. mert írtam hogy írj valamit, mikor érsz haza..
2010. nov. 19. 23:47
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor álíts be úgy h a bátyja egy régi ismerőse vagy és h teljesen lesokkol h egy ilyen remek ember elköltözik a közeledből. Persze hülyének fognak nézni, de legalább látod h ottvane a barinőd :P és reménykedj h nem szólja el magát ;)
2010. nov. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És utána, mit mondok az asszonynak hogy jajj az azért volt mert nem bízok benned?:O
2010. nov. 19. 23:54
 9/15 anonim ***** válasza:
A 23:50 nagyon tuti,én egy CDvel égettem be magam egyszer a barátnőm szülei előtt akik nem tudták hogy a barátja vagyok nagyonnagy volt !!! :D
2010. nov. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek bízzak benne hogy pakolni van, és írjak egy utolsó jó éjt smst vagy ne?
2010. nov. 19. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!