Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen típusú csajokra mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú csajokra mondják, h "jó feleséganyag", és milyenre azt, h "jó 1 éjszakára? "

Figyelt kérdés
Fiúk, a nagyon "dögös" csajok ált. csak kalandnak kellenek? Milyen csajokkal szerettek kialakítani hosszútávú kapcsolatot? A környezetemben azt látom, h a barnahajú, barnaszemű, sminkeletlen, nagyon természetes külsejű(esetleg még szemüveges is),visszafogott ruhájú csajok járnak már x-éve a barátjukkal. Mi festett hajú, miniszoknyás, élénkebb csajok meg max 2-3 hónapig vagyunk v.kivel. Mi a "titka" ezeknek a lányoknak? A félénkséggel jobban meg lehet fogni a fiúkat? Most félre ne értsetek, nem öltözök k.urvásan, de szeretek jól kinézni...és azt látom, h a nem olyan szép csajok mellett tök hamar, és tök sokáig kikötnek pasik.
2010. nov. 19. 16:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Első körben leírod, hogy 2-3 hónapig vagytok valakivel. Akor kérdés, hogy ki kezdeményezi, hogy vége legyen a kapcsolatnak? :)

Amúgy meg, gondold csak végig: ami elérhetetlenebb, azért mindig jobban meg kell dolgozni. Amiért pedig meg kell dolgozni, azt jobban meg is becsüli az ember (a férfi).

Tehát, ha miniszoknyás vagy, vagy más módon kiteszed az étlapot (akár csak egy kicsit is), persze, hogy annyira nem akarnak megdolgozni érted a férfiak.

2010. nov. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
az ego, meg az önzőség igaz lehet *-* ...tényleg ez van, h egy jó csaj úgy gondolja, h találok jobbat is..mert egy ideig talál is...de én azon csodálkozok, h egy csomó olyan átlagos csaj, akikről lerí, h tiszta ápolatlanok(értsd: bozótszemöldök, hónaljkutya, izzadságfolt a polón...), na, h ők egy csomó ideig meg tudnak tartani srácokat, akik nem is csúnyák O.o ...és hát ezen én meg vagyok lepődve! Mert én úgy vagyok vele, h lehet a srác akármilyen intelligens, ha büdös, tele van gennyes pattanással stb. én nem járok vele...és fordítva meg 1 csomó pasi simán hár ilyenekkel, az helyett, h pl. az én csini b.nőimhez odamennének, akik pedig tök jó arcok, és nemcsak ruhákról beszélgetnek.
2010. nov. 19. 17:44
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

szia, azért nincs igazad attól, hogy valaki barna hajú barna szemű, mint pl én, nem sminkeli magát kis k****san max egy szempillaspirál hétköznapokon, bulik esetén nagyon kevés smink szinte alig látszik mégis feldobja az arcot, nem is szeretem igazán a szoknyát, teljesen normális ruhákat hordok, nem izgat a divat, csinosnak érzem magam, és azt is mondják, egyátalán nem vagyok egoista, csendes vagyok ha a helyzet azt kívánja, és kiállok magamért ha kell,nem járok hétvégente plázába, de azért egy évben kb 4 szer tartok nagy bevásárlást( évszakonként),nem busa a szemöldököm, nagyon is odafigyelek arra,hogy mindig időben szőrtelenítsek ott ahol kell, nem vagyok büdös, nincs rajtam sosem izzadság folt, nem vagyok kövér átlagos, sportos külsőm van, a barátomnak nagyon is megfelel, van sok barátnőm, eljárogatok bulizni, ha nem is minden hétvégén, meg van bennem a kellő szerénység úgy érzem, és a visszafogott lányok közé tartozom, sose rib@ncoskodtam, nem öltöztem úgy mint egy utcalány stb. ne általánosíts azzal hogy akinek több ideig van barátja az ronda vagy igénytelen, mert ez nem igaz,több, mint egy éve van barátom, és számtalan hasonló lány van mint én, s sztem sokkal többet ér ha pl egy lány jó társaság, tud főzni, stb, mint hogy mindennap úgy nézzen ki, mint aki a kirakatból lépett ki!

21L

2010. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nem általánosítottam, Te nem értetted, amit írtam. itt támadsz, de nem azt írtam, h az átlagos csaj = az ápolatlannal. Én azt írtam, h csodálkozom, amiért annyi ápolatlan csaj van, és mégis 1 csomóval 1 csomó ideig járnak. Mielőtt felháborodsz, és általánosítással vádolsz, Értelmezd, amit írtam. :D
2010. nov. 19. 19:15
 15/16 anonim ***** válasza:
kérdésből kiindulva.. a szemüveg hátrány?
2010. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 bumbi02 ***** válasza:
100%

annyi hogy a plázacica jellegü lányokban az ember nem lát biztos kapcsolatot, amikor valakiröl azt hallod hányszor feküdt le és kivel azzal nem biztos h hosszu idöre tudnál tervezni, és egy jó kapcsolathoz nem elég az h valaki jól nézzen ki, rendesnek aranyosnak intelligensnek megértőnek stb. kell lenni...nem elég h jól néz ki. az "átlagos" csajok sokkal szebbek am mint az ilyen tucat plázacicák...


a barátnőm is "átlagos" kategoriába megy a te leirásod alapján, de benne épp ez a csodálatos hogy annyira átlagosan szép hogy az már különleges:) és van stilusa.


a plázacicáknak nincs, követik az aktuális divatot, ugyanugy öltözködnek stb stb..

+ az "átlagos" csajoknak nincs akkora egoja.

2010. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!