Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen típusú csajokra mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú csajokra mondják, h "jó feleséganyag", és milyenre azt, h "jó 1 éjszakára? "

Figyelt kérdés
Fiúk, a nagyon "dögös" csajok ált. csak kalandnak kellenek? Milyen csajokkal szerettek kialakítani hosszútávú kapcsolatot? A környezetemben azt látom, h a barnahajú, barnaszemű, sminkeletlen, nagyon természetes külsejű(esetleg még szemüveges is),visszafogott ruhájú csajok járnak már x-éve a barátjukkal. Mi festett hajú, miniszoknyás, élénkebb csajok meg max 2-3 hónapig vagyunk v.kivel. Mi a "titka" ezeknek a lányoknak? A félénkséggel jobban meg lehet fogni a fiúkat? Most félre ne értsetek, nem öltözök k.urvásan, de szeretek jól kinézni...és azt látom, h a nem olyan szép csajok mellett tök hamar, és tök sokáig kikötnek pasik.
2010. nov. 19. 16:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Én egy festett hajú, miniszoknyás csaj vagyok, aki smink nélkül nem is nagyon megy be a városba. Én is szeretek jól kinézni, ez a pasik többsége szerint ez sikerül is.

Ezzel együtt a férjem szerint "jó feleséganyag" vagyok. :D

Szóval azért nem kell általánosítani!

2010. nov. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

hát a feleséganyag akit szeretsz tetszik rendes aranyos bejön neked:D

1 éjszakás akit 1* meg dugs* és jóvan:D

kb ennyi:)

2010. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

Az olyan manus, akinek a feleség "anyag", az egy szarvasmarha.

Az ilyen manusok azért nősülnek meg, hogy legyen, aki otthon neveli a gyerekeket, főz, mos, takarít, mossa a gatyákat, és a zoknikat.

E mellett szívesen keresnek egyéjszakás kapcsolatokat olyan dekoratív nőkkel, akiket jóbőr "anyag" nak hívnak.

2010. nov. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
aki k*rvásan öltözik az általában ugy is viselkedik ezért a pasinak csak 1éjszakára kell.. vagy kevesebb időre. egyébként meg lehet h azért mert a (csaj) félrebaszik discoba amilyen k*rva az ilyen. tisztelet a kivételnek
2010. nov. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Nana, az igazi nő az ágyban k*rva :):) Valahogy ott is ki kell nézni :D
2010. nov. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

"jó 1 éjszakára" típust könnyebb meghatározni:

A 13-17 évesek 98%-a.

2010. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Talán a pasik félnek a "festett hajú, miniszoknyás stb" lányoktól. Félnek, hogy lecserélik őket, így menekülnek amíg nem késő.

De igazából nem tudom, én ilyet még nem figyeltem meg, én is és a barátnőim is 24 évesek, a srácok akikkel együtt vagyunk 26-30 évesek. Az átlag kapcsolat hossz 4-5 év. Igaz nem járunk diszkóba, de sörözni, bowlingozni, billiárdozni el szoktunk mászkálni, elég sűrűn. Nem vagyunk egy otthonülős banda. Nem vagyunk szürke kis egerek.

2010. nov. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó! Irigyellek titeket, én még szerintem soha nem találkoztam ennyire aktív társasággal :)
2010. nov. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Na 3 dolgot írok le, hogy miért:


1. A dögös lányok sokat foglalkoznak a külsejükkel. Szeretik a csini ruhákat, frizut, sminkelnek. Ahhoz, hogy mindig naprakészek legyenek, állandóan a butikokat kell monitorozniuk, órákat kell a tükör elött eltölteniük, és amit itt nyernek, az egy nap alatt eltűnik. A pasi meg ilyenkor csak vár, vár, vár. A szolíd csajoknak ezért több idejük van a pasijukra. sminkelés helyett bújnak, cirógatnak, megmasszíroznak, főznek nekünk valamit, vagy csak simán beszélgetünk. (nem ruhákról) A leggázabb, amikor a plázába kell veletek menni. Észre se veszitek, mennyire utálunk ott, csak magatokkal törődtök, bershka, promód, tudjatököm még milyen bolt, levezetésnek még egy fél óra a bizsubrigittben, de ha le akarok lépni a könyvesboltba körülnézni, bunkó vagyok. na ezt kábé a külsőtök 2 hónapig kompenzálja, mert ennyi idő alatt un meg egy férfi egy nőt. A szolíd csajok meg nem kínoznak minket ezzel. Kellemesebb a társaságuk.


2. Ssex: A "szolíd" lányok félénkebbek? abszolút nem. Sőt!

A szexi lányok a saját dolgukat nehezítik meg. Egy szexi csajtól azt várják el a férfiak, hogy igazán frankó legyen az ágyban. De a valóságban, ha ezek a lányok csak átlagosak, az egy csalódás a férfinak. Ezért a legtöbb szexi csaj e férfiaknak csalódás az ágyban, mert ezek a lányok nem tudnak szexuálisan megfelelni a külsejük színvonalának. A szexuális ösztönt ugye nem árulják a plázában. A szolid csajok meg nem okoznak csalódást, átlagos szexet vársz el tőle. De van néhány átlagos lány, aki eszement jó a szexben, ez pedig nyereség a srácoknak. Nincs is annál keményebb, amikor egy ilyen kis visszafogott nyuszika bevadul az ágyban. Szal itt az a szitu, hogy a NŐ izgat fel, nem pedig a miniszoknya. És ez sokkal jobb.


3. A visszafogott lányok kellemesebb társaság. Ha egésznap a megjelenésével törődik valaki, ez lesz a beszélgetéseinek a témája, hasonló érdeklődésű barátokkal veszi körül magát, stb. Ez ahhoz vezethet, hogy nem igazán marad olyan témád, amivel a pasiddal tudsz érdemben beszéllni. Kihal a kommunikáció a kapcsolatodból, és ez már a kapcsolat végét jelenti.

2010. nov. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem biztos hogy te is ilyen vagy, szóval előre szólok, ha nem ilyen vagy akkor ne vedd magadra.. Meg általánosítani sem akarok, csak jó pár ismerősömről tudok példát mondani..

Én nem szoktam magam sminkelni, meg nem vagyok az a kifejezetten hú de jó csaj, eljárok bulizni, ha akarok tudok csinosan is öltözködni, de a hétköznapokon átlagosan öltözködöm. Ettől függetlenül adok magamra, nem hanyagolom el magam, csak ennyi.. Ennek ellenére több mint 2 éve van barátom.

Na az olyan lányok (mondom ismerőseim közül), mint amit te leírtál, hogy sminkelnek meg csinik meg stb, sokat adnak magukra, azoknak általában azért tart pár hónapig a kapcsolatuk, mert túl büszkék, vagy túl önzőek. Ha a pasi hibázik, vagy huzamosabb ideig megy valamin a veszekedés, akkor meg se fordul a fejükben, hogy lehet hogy ők (mármint a csajok) a hibásak, hanem úgy vannak vele hogy akkor pápá, majd találok jobbat. Ha szeretik a fiút akkor lehet egy kicsit próbálkoznak, de akkora az egójuk, hogy nem fér bele az hogy ők kérjenek bocsánatot. Hiszen majd találnak másikat.. Ez igaz, csak ha mindig a tökéleteset keresik, akkor soha nem lesz ám több évig tartó kapcsolatuk. Ugyanis mint tudjuk, nincs tökéletes ember..

Nem azt mondom, hogy én megalázkodok a barátom előtt, és ha összeveszünk, mindig könyörgök neki. Én is mondtam már neki azt hogy jól van akkor szevasz (persze csak méregből).. De akkor a barátom jött utánam hogy béküljünk ki. Szóval kölcsönös az egész, és elnézem a hibáit, a kisebbet is és a nagyobbat is. Persze vannak bizonyos határok abban, hogy mit nézek el és mit nem, de ezeket mind ketten tudjuk és tudjuk meddig szabad elmenni.

Nem azt mondom hogy én nem találnék másikat,ha akarnék. Mert találnék. De nem akarok, mert ki akarok tartani mellette. Ő is elfogad a hibáimmal, én is. Ennyi az egész.

17l

2010. nov. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!