Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok: Mi a baj velem? Talán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: Mi a baj velem? Talán túl kedves vagyok?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok és az a bajom hogy a lányok egyszerűen nem úgy tekintenek rám mint potenciális párra. Szerintem a szövegemmel nincs gond, nem blokkolok, próbálok magabiztos lenni, vicces vagyok (visszajelzés szerint), nem vagyok szakadt és nem öltözködöm kirívóan. Ha egy lánnyal beszélgetek, általában barátok leszünk, bármennyire is azt akarom hogy ne csak annyi legyen. Igaz nem vagyok rámenős egyáltalán, nem az én stílusom az olaszosdi. Nem igazán tudom elképzelni hogy megcsókoljak egy olyan lányt akit nem ismerek rendesen. Lehet túl lassú vagyok a mai lányokhoz, vagy túl megértő? Vagy mondjatok már valamit mit csináljak hogy ne nézzek ki bunkónak, de ne barátok legyünk végül...
2010. nov. 19. 01:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el egy merészebb bókokat is elejteni, és figyelni a másik reakcióját. Ha tetszik neki, akár később még flört is lehet, ha nem akkor még mindig aranyosan bocsit tudsz kérni, hogy te nem úgy gondoltad, és max beveted másnál.
2010. nov. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ajánlom neked az idősebb korosztályt.abban az a jó,h nem mások által kitalált sémák szerint élnek,hanem azt csinálják ami nekik jó,és azt veszik csak észre ami van.nem a púdert nézik,mivel már befizették a tandíjat.tudnak értékelni dolgokat,fejlettebb az értékrendjük,és figyelmesebbek.és esetleg ha kicsit esetlen vagy segítenek.komolyan mondom próbáld ki aztán alkoss véleményt.ha igazam van akkor jössz 1 sörrel.
2010. nov. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
MILF rulez!
2010. nov. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25-felfele amire gondoltam.milf rulez.látom tudsz egy új szót hülyegyerek.csak élni nem tudsz az a baj.
2010. nov. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Huh, hát nem is tudom, idősebb lányokkal kicsit kockázatos, mivel tapasztaltabbak és nem is tudom... Azt hiszem félek idősebbekkel bókolni. Na meg alapból úgy tekintem őket mint akik sokkal többet tudnak egy kapcsolatról meg a szerelemről, és ezért hátrányban vagyok ha ilyen dolgokról van szó.


UI: Hol tanultad azt a szavat gyerek? Menj kérdezd meg apádat mit jelent és kapsz majd érte fülcsengést...

2010. nov. 19. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!