Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soka pasi miért rohanja le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soka pasi miért rohanja le annyira a csajokat?

Figyelt kérdés
sokszor tapasztalom, h suliban, szórakozóhelyen, utcán, baráti társaságban stb. megismerek egy srácot, és már az 1. találkozásnál elkéri az msn-címemet, és pár beszélgetés után jön az, h deszívesen taliznék veled...és mikor talizunk az már randi,a 2.nál már járás szerinte, és már feljogosultnak érzi magát arra, h lesmároljon, fogdosson...ez miért van ez? Hiszen még nemis ismerjünk egymást! Akkor ezek a srácok csak ARRA hajtanak? Az meg a másik, h régen örökké zaklattak telefonon, volt olyan, aki egy nap 10szer is hívott, és nem 1 ilyen. Miért nem lehet lassabb tempóban, nyugisabban ismerkedni? Miért rontanak sokan ajtóstul a házba? Akkor naná, h majd elmenekülök...
2010. nov. 18. 22:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A legtöbb férfi csak ARRA hajt. ;)

0 empátia, 0 együttérzés. :D

átéltem már én is sőt... nekem kicsit rosszabb is volt már, mint a telefonon keresztüli zaklatások(és ha véletlen/direkt nem vettem fel, akkor jött a zsarolás). :D

2010. nov. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A pasik azért rohanják le a csajokat, mert ha lassan haladnak, akkor beelőz egy másik pasi, aki lerohanja a csajt.
2010. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
hát nemtom, nekem ez akk se fexik, h manapság már az a "természetes", h 2. randin d*gunk...én nem fogok...m h erre találták ki az 1éjszakás izéhozékat. Azokban azt szeretem, h már az elején le van tisztázva a srác részéről, h "ne zúgg belém, csak szex lesz". Ez jobban tetszik. A felesleges körök, hülyítések meg nem. Biztos v.kinek kell néhány kávézós, szófosós baromság, de én szeretek tiszta lapokkal játszani. V. 1éjszakás, v. hosszúkapcsi, de olyan nincs, h pár randi, d*gás, koppanás. Ezért nem kéne 1000-rel hajtani, m abból rögtön leveszi az ember, h nem komoly...de mind1.
2010. nov. 19. 15:57
 14/14 anonim ***** válasza:

"Biztos v.kinek kell néhány kávézós, szófosós baromság, de én szeretek tiszta lapokkal játszani. V. 1éjszakás, v. hosszúkapcsi"


Ezt,hogy valósítod meg a gyakorlatban? Az egy éjszakásat értem,az egyszerű.Megmondani valakinek,hogy csak a dugásra kell,teljesen tiszta lap és félreérthetetlen.De a hosszú kapcsolatot hogy kivitelezed kávézós,szófosós baromság nélkül?Ha valakivel nem beszélgetsz,nem randizol a szó klasszikus értelmében,akkor honnan tudod,hogy vele akarsz lenni majd évek múlva is? A hosszú kapcsolatot nem tudja az ember az elején letisztázni,hisz az kialakul,hogy kivel meddig tudok együtt lenni,együtt élni.A pár randi,dugás és koppanást pedig nem kell hagyni,el lehet kerülni,ha a lánynak van esze.Nyilvánvaló,hogy mind a két fél,a fiú is és a lány akarja a szexet,hiszen ez természetes ösztön.De nem értem,hogy például egy 19 éves fiú hova siet?Miért nem lehet valóban udvarlással megszerezni a lány bizalmát,hogy aztán,ha már kialakult a kötődés,akkor kerüljenek az ágyba.Minden lány fél attól,hogy megdugják,aztán ott hagyják,de a szerelmet a szexxel akarják elérni.Egy szerelmes ember nem hagyja el a másikat azután,hogy lefeküdt vele,sőt,utána még boldogabb lehet egy kapcsolat.Ezt az egészet nem könnyű elérni,kell a megfelelő partner,hogy valóban passzoljanak és nem elég hozzá a 90-es mellbőség sem,annál több kell,hogy egy pasit megtartson valaki.

2010. nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!