Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden pasi megnézi a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi megnézi a jó csajokat, ha kapcsolatban van és full szerelmes? Írjatok légyszi nemet és kort!

Figyelt kérdés
Érdekelne,h minden pasinak lételeme a "csajnézegetés" ,akkor is ha szép,kedves bnőtök van és boldog kapcsolatban éltek?!
2010. jan. 27. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Sajnos én úgy beleszerettem egy lányba, de nem is barátnőm, hogy nem tudok mit kezdeni más lányokkal. Kegyetlen rabság ez.
2010. jan. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos megnézem őket, de tudat alatt. Volt, aki már szóvá tette ennyi. Nem vakságot fogadok, hanem hűséget és én csak megnézem a csajt, eszembe sincs flörtölni vele.
2010. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
F 20 és kevésbé, pedig távkapcsolat, lényeg, hogy nem nagyon izgat a másokon való fantáziálás így.
2010. jan. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok mondjuk de én is megnézem a többi fiút ő is megnézheti a többi lányt nincs abba semmi.
2010. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok. Engem nem zavar, ha a párom megnézi a többi lányt. Én is megnézem a helyes fiúkat. Ha csak néz valaki az nem bűn. 17/L
2010. jan. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megnézem a szép nőket az utcán és bárhol máshol is. Ami szép az szép... mindegy, hogy van barátnőm vagy nincs és mint mar mondottak nézni szabad!!! F/30
2010. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy diétázol, még megnézheted az étlapot. :)
2010. jan. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na ez olyan mint meghallgatod a jó zenét, bár nem az a kedvenced, vagy a kiállításon is megnézel minden festményt nem csak egyet... Szoval megnézi persze, de ez egyébként szerintem nem baj... viszont ha nem csak nézi, a körmére nézhetsz :)

20F

2010. jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!