Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! A párom szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! A párom szeretné 3-asban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Előttem volt egy 10 éves kapcsolata és a volt bnője nagyon szerette volna 2 pasi és ő felállásban,de ezt sosem valósították meg.Kb fél éve nyaggat azzal,hogy vegyünk be vagy egy nőt, vagy pasit 3.-nak. A nővel mégtalán megbarátkozok, de a 2 pasi felállást nem akarom. Mondtam neki, de nem szállt le a témáról, így a végén már ráhagyjtam és aztmondtam h hogyha talál olyat, aki nekem is bejön, talán benne vagyok. Ma felhívott, h talált valakit és hogy nagyon szeret és csak velem akarja kipróbálni, de ez minden vágya. Engedni nem akarok. Bolondság lenne, ha aztmondanám próbálja ki akivel szeretné, (ezzel meg is csalna....)csak hogy leszálljon a témáról és a vágya teljesüljön?Előbb utóbb ugyis kipróbálná szerintem, csak nem tudnék róla. Mi lenne a jó megoldás?Nem ítélhetem el, hiszen mindenkit más vonz. Mindenkinek más a szexuális vágya, amit életében legalább egyszer kiakarna próbálni, ezért haragot sem érzek iránta. Volt már vki ilyen helyzetben?
2010. nov. 18. 22:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jó ötlet, javasolj neki egy 20 éves, helyes srácot és mondd neki, hogy te 2 csaj verzióban nem fogod akarni sose (hogy ne reménykedjen abban, hogy ha beleegyezik a srácba, utána megkapja a 2 csajt cserébe) és figyeld a reakcióját.
2010. nov. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
40%

Fúj basszus!

2 pasi, hát ez undorító.

2010. nov. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ha a nők megvannak két pasi nélkül az ágyban, főleg ha szerelmesek ap árjukba, akkor egy pasi miért nem leégszik meg egy nővel, pusztán a kiváncsiság kedvéért nem csalnám meg a párom,

esetleg ha nézné hogy kényeztessük al ánnyal egymást az oké, de ne érjen a másik csajhoz, mert az kakoris megcsalás, mégha tudok is róla, akkor nem szeret ha másl ányt kényeztet, vagy azt akarja, hogy más lány kényeztesse őt, lehet ez csak szexualítás, de ha párban él és szeret, akkor nem kér ilyenre,

vagy ha tudná hogy ezt engedném, akkor benne kérdőjeleződne meg az hogy szeretem e egyáltalán, ha nem vagyok féltékeny, és ha nem érdekli akkor nem is szeret igazán. Az hülyeség hogy csak a pasik próbálnák ki, meg az is h a pasik szexcentrikusabbak, a nőnek is vannak szexuális igényei

aki ilyet ki akar próbálni, az párkapcsin kívül tegye meg, úgy értem hogy nem ásik két nővel a barátnője háta mögött, hanem mikor nincs senkije, nincs barátnője, akkor tegye meg két lánnyal


amúgy a pasik két nővel akarnak lenni, akkor nem tudom mért csodálkoznak azon, ha egy nő két pasival


ha te lány vagy, akkor nem értem miért inkább a két nő verzióba lennél benne és nem a két pasiba, pasi miatt nem kell féltékenykedned, hisz úgysem érnek egymáshoz, csaqk hozzád, két nő esetében viszont lehetnél féltékeny


hacsak az nem zavar téged, hogy a párodat nem zavarná, hogy más pasi hozzád ér, mert ha nem féltékeny, akkor azt hiszed, hogy nem is szerelmes beléd?

2010. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!