Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! A párom szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! A párom szeretné 3-asban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Előttem volt egy 10 éves kapcsolata és a volt bnője nagyon szerette volna 2 pasi és ő felállásban,de ezt sosem valósították meg.Kb fél éve nyaggat azzal,hogy vegyünk be vagy egy nőt, vagy pasit 3.-nak. A nővel mégtalán megbarátkozok, de a 2 pasi felállást nem akarom. Mondtam neki, de nem szállt le a témáról, így a végén már ráhagyjtam és aztmondtam h hogyha talál olyat, aki nekem is bejön, talán benne vagyok. Ma felhívott, h talált valakit és hogy nagyon szeret és csak velem akarja kipróbálni, de ez minden vágya. Engedni nem akarok. Bolondság lenne, ha aztmondanám próbálja ki akivel szeretné, (ezzel meg is csalna....)csak hogy leszálljon a témáról és a vágya teljesüljön?Előbb utóbb ugyis kipróbálná szerintem, csak nem tudnék róla. Mi lenne a jó megoldás?Nem ítélhetem el, hiszen mindenkit más vonz. Mindenkinek más a szexuális vágya, amit életében legalább egyszer kiakarna próbálni, ezért haragot sem érzek iránta. Volt már vki ilyen helyzetben?
2010. nov. 18. 22:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A korom lemaradt. 22/L
2010. nov. 18. 22:42
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
nem értem mi a baj ezzel.az h őszinte?fiatalon éljetek ne 40 évesen...
2010. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Elárulok neked egy titkot: a férfiak 99,99%-a ki akarja próbálni 2 nővel. És a nők ezt nem teszik meg az esetek nagy részében, mert ők nem férfiak, hanem nők. Stabil, monogám kapcsolatra vágynak, genetikailag.

És ezért a férfiak szerintem 95%-a sose tudja meg, milyen 2 nővel. De legalábbi ezt az élményt NEm a barátnőjükkel és még egy csajjal élik át, csak max. kát csajjal, akik nem kötődnek hozzá, esetleg fizet érte...

Ha nem akarod, egyszerűen mondd meg neki, azt is mondd el, hogy azért egyeztél bele, hogy ne nyaggasson, de eszed ágában sincs a dologba beleegyezni. Aztán döntsön, ez válóok-e számára... Ne ajánld fel, hogy nélküled kipróbálja, mert akkor lehet, hogy tényleg kipróbálja. Ha szimplán nem egyezel bele, akkor jó eséllyel beletörődik, mint a férfiak 95%-a...

2010. nov. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Az en exem is mindig ezzel nyaggatott.A vegen meguntam es kidobtam.Azota sokkal nyugisabb az eletem.Nem bantam meg!
2010. nov. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
1.válaszoló:nem,nincs baj ezzel,csak én nem szeretném,de a vágyait meg szeretném kielégíteni...
2010. nov. 18. 22:54
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
akkor keress 1 lányt harmadiknak
2010. nov. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
legyen meg a női tartásod, mindennek van határa.
2010. nov. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
95%

Elősször tedd fel magadban a kérdést: "Szeret-e engem ez a férfi?" Ha a válasz igen lenne, akkor nem keresne egy harmadikat. Akkor te lennél a mindene. A szeretkezés egy férfi és egy nő közötti nemi aktus, amit a szeretet hajt. Ha hárman csináljátok, az szerinted szerekedés? Persze, hogy nem. Inkább csak dugás, vagy üzekedés, ahogy a nyulak csinálják. Az ilyen szex csak élvezkedés.

Ha meg azért, mert nemet mondtál erre az édes hármasra megcsal, akkor sosem szeretett, és ez jobb, ha minél hamarabb kidrül, így legalább hamarabb kiadhatod az útját, és a te idődet sem rabolja.


Szóval a válasz határozottan NEM, de ha ő máshogy gondolja, mutasd meg neki hol van az ajtó :D


23, Férfi

2010. nov. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%

Egyrészt az utolsó idealista barom. A szeretet nem ilyen egyszerű.


Amúgy azzal sem értek egyet, hogy a férfiak többsére két nővel akarná. Én speciel el sem tudom képzelni, mit kezdenék két csajjal. Szeretek egyre koncentrálni.


Kérdező, remélem megtanultad, hogy őszintének kell lenni. Azzal, hogy látszólag engedtél csak elodáztad, és nagyobbítottad a bajodat. Ha nem akarsz valamit, nemet kell mondani. Vagy hogy majd szólsz, ha akarod, mert előfordulhat. A pasik SZÓBÓL értenek. Ha nem tudod, hogy akarod-e, akkor viszont nem értem a problémádat. Megnézed a lányt, isztok egy kicsit, aztán vagy igen vagy nem.

2010. nov. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a 2 pasi + te kombináció is felmerült, akkor szeret, de nem szerelmes. Mint minden pasi én is fantáziáltam két lányról, de ha szerelmes vagyok, akkor nekem nem kell más. Szerintem (először) a 2 pasi felállást fogadd el és te válaszd ki a 3. félt.

Mivel 10 éves kapcsolata volt, feltételezem idősebb nálad kb. ennyivel. Ha nőt hozna, az neki lenne jó. Ha pasit, akkor hasonló korú lenne és kicsit úgy tűnik, fel akar vágni veled a havernak. Szedj fel egy 20 éves srácot!

2010. nov. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!