Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jövőt alapozunk. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövőt alapozunk. Szerintetek így nem etikátlan? Csak szerintem?

Figyelt kérdés

A párommal lakásra gyűjtenénk, és tekintve hogy a hiteleket nem bírnánk évtizedekig nyögni (gyerekvállalás a nyomorba vinne) kitaláltuk, hogy párom külföldön dolgozik, mert félmilliókat keres, én meg itthon minimálbéren (hogybiztos bejelentett állásom legyen, és nehogy össze jöjjek egy gazdagabb külföldivel alapon)

A párom meg mivel a munkahelyen öregekkel van, meg igénytelen a kéró, minden baja van, annyit nyavajog és így a tetejébe már beteg is lett -nátha, de majd belehal:(

tehát a hisztijével együtt haza akar jönni itthon keresni a 150-200-akat én a minimált (vidéki város, jobb melohelyet évek óta nem találok, szakmai min-bér törvényben elő van írva, ha felhozom, hogy kérem, felvesznek mást, stb)

és olyanokat ír, hogy ott nem boldog, ez nem ő.

de könyörgöm! nem dolgozni ment ki???

már annyit zengtem neki, hogy ez ideiglenes, tartson ki, ne a bajait nézze, hanem a munka eredményét lássa, hogy lesz pénz, lesz lakás és csak MOST kell szenvedni, de olyan mint egy úri gyerek bedobva a mocsárba.

jelenleg feladtam, gyere haza, ha nem fogod megbánni, több ilyen esély úgy sem lesz, mert csak addig lehet ugrálni, míg nincs gyerek. de FEL SEM FOGJA miről papolok.

más azt is írtam neki, hogy intézem, megyek ki én is, kiveszünk albit, de nem, én maradjak.

Mi a véleményetek???

csak én látom rosszul, hogy ezt totál nem így kellene?

és ti mit tennétek? ilyen esetben hogyan alapoznátok???

ja 30 feletti fejjel.


2010. nov. 18. 20:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
most meg arról zeng, hogy össze tehetném a két kezem, hogy ő mennyi mindent megtesz értem és cserébe én meg flegmázok!!(mert én kezdem feladni a jövő terveit, nem írom már neki, hogy így meg úgy külföld, hanem szia hogy vagy, én így meg úgy. dehát minek tervezgessek még így?)
2010. nov. 19. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!