Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Már kész vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Már kész vagyok nagyon.

Figyelt kérdés
Barátnőmmel beszéltünk hogy 13.30 kor találkozunk.. aztán írja hogy megy egyik osztálytársa kézilabda meccsére. Írom neki hogy akkor hogy legyen? Írja hogy majd 2 fele. Írom hogy kettőre ott leszek ahol szoktunk találkozni jó? írja : jó..:\ erre kérdezem hogy valami nincs rendben igaz? írja hogy de csak valami olyan fura:S.. és most nem válaszol az sms-emre sem.. felhívni nem tudom már nagyon kész vagyok:S Apja nem tud rólam, szóval elmenni sem tudok hozzá... segítsetek:\
2010. nov. 18. 13:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
lehet ez bántja h nem mondhatjátok el és h nem mentél utána pedig jó lett volna neki
2010. nov. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
persze h bántja h nem vállalhatjátok fel...de nem is értem miért nem? a korotok miatt?
2010. nov. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem elmesélem:

Úgy van hogy 2 éves kapcsolata volt.. szakítottak már 1 hónapja nem szerette a srácot. 3 napra rá összejöttünk 1 hete vagyunk együtt és egy suliba járunk. Nővére is oda jár, és ezért, mert még nem szeretné hogy az apja meg tudja..

2010. nov. 18. 14:06
 14/19 A kérdező kommentje:
Rámírt msnen hogy valamit tényleg el kell mondanom..:\\ nézek mondom mi a fallosz van erre írja hogy szerelmes belém...
2010. nov. 18. 14:26
 15/19 anonim ***** válasza:
Ő mondta, hogy csak titokban legyetek egy pár? Mert szerintem az bántja, hogy nem vállalod fel.
2010. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Istenem, mennyi bajotok van. Hát nem tudom mi szégyellni való lehet egy újdonsült barátban vagy barátnőben... Kit érdekel amúgy is az apja. Ezt sem értem, pláne azért nem, mert előtted már volt egy hosszú kapcsolata, tehát már közel sem ártatlan a kicsi leány... Tehát már attól sem kellene félteni. A párkapcsolat meg az idő múlásával kell és állandóvá válik.

Hogy nekem miért nem volt és nem is lesz soha ilyen problémám.. A nővérétől is félni kell, nehogy eljárjon a szája. Mert neki nem lehetne szólni, hogy hát na ácsi kislány apának egy szót se.. Ő is ember. Ő is iskolás gyerek még. Ha meg rosszindulatú akkor meg van róla a véleményem. De tök8, hogy tudja az apja és nem tetszik neki és úgy találkozgattok , vagy titokban.. Mind kettő igen stresszes, de az egyiknél VOLT rá esély illetve lesz is, hogy elfogadja apuci a dolgot...

Na bumm És senki ne jöjjön azzal, hogy ez nem így megy..

2010. nov. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Azért nem akarja még Ő fel válalni mert a barátja úgy tudja hogy miattam szakítottak.. és az apja is ezt fogja el könyvelni, meg jóba vannak a sráccal .. mármint az apja
2010. nov. 18. 14:44
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát tudod, én is jóban voltam a barátnőim szüleivel, de csak addig míg a barátnőim voltak. Aztán igen hirtelen egy űr keletkezett köztünk. HA nem dolgoznak együtt, vagy járnak egy helyre sportolni akármi akkor kutyát sem fogja érdekelni azután, hogy a lánya már "másé".
2010. nov. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Már nem sokat várok, hogy felvállalja.. nem akarom erőltetni
2010. nov. 18. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!