Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Már kész vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Már kész vagyok nagyon.

Figyelt kérdés
Barátnőmmel beszéltünk hogy 13.30 kor találkozunk.. aztán írja hogy megy egyik osztálytársa kézilabda meccsére. Írom neki hogy akkor hogy legyen? Írja hogy majd 2 fele. Írom hogy kettőre ott leszek ahol szoktunk találkozni jó? írja : jó..:\ erre kérdezem hogy valami nincs rendben igaz? írja hogy de csak valami olyan fura:S.. és most nem válaszol az sms-emre sem.. felhívni nem tudom már nagyon kész vagyok:S Apja nem tud rólam, szóval elmenni sem tudok hozzá... segítsetek:\
2010. nov. 18. 13:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szakítani fog. Szerintem. Sajnálom. :S
2010. nov. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De , utána írtam neki hogy nem akarlak elveszíteni kincsem velem van a baj?:S Írta hogy nem fogsz elveszíteni!
2010. nov. 18. 13:50
 3/19 anonim ***** válasza:
Akkor ne tojj be!
2010. nov. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De ááááá:@ én szeretem őt.. nem hiszem el :@ komolyan mondom:S:(
2010. nov. 18. 13:53
 5/19 anonim ***** válasza:

Te örülsz, ha meccsnézés közben sms-ekkel zavarnak? :)

Am. ja, nem kerek valami, csak hát tudod, "az ég kék, a fű zöld, a nők titkolóznak."

2010. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
uhh sajnállak :( mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok? lehet csak rossz napja volt vagy valami. nem fogtok akkor találkozni ?
2010. nov. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

nyugi...nyugi....szeretgesd meg ha találkoztok és ennyi. nekünk lányoknak vannak ilyen kilengéseink, biztosítsd arról h nagyon szereted, érezze magát biztonságban. hajrá:)


21 L

2010. nov. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Írta hogy, csak szar napom van:\aztán ugye hogy senki se tudja hogy együtt vagyunk ez hosszú történet, nem tudhatják még egy darabig (1 hete járunk) nem mentem utána mikor meg láttam hogy jön ki a bnőjével meccsről és írta még hogy azért utánam jöhettél volna abba semmi sincs :S. De ő kérte hogy ne legyek erőszakos.. ááá:SSSS:@
2010. nov. 18. 13:57
 9/19 anonim ***** válasza:
Ne hisztizz! Lehet, hogy szeretne egy kicsit az osztálytársával meg a barátaival lenni! Nem kell összenőnötök!
2010. nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
És miben segítsünk?
2010. nov. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!