Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 éves lány és 18 éves fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lány és 18 éves fiú?

Figyelt kérdés
Van egy 13 éves lány, nem vagyok perverz, se pedó se semmi, de tök aranyos, és nem gyerekes a viselkedése. Olyan furcsa. Sok ez a körkülönbség? Ha összejönnénk mindenki cikizne...
2010. nov. 17. 17:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kibszott értelmes lehetsz, ha egy hetedikes csajnál nyomulsz te gyökér:D Lerúgnám a fejedet a helyéről.
2010. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
5%
nem az a lényeg h mennyi korkülönbség van köztetek hanem az h szeretitek egymást!!!
2010. nov. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem akarsz egybol lefekudni vele, hanem varnal utana akkor meg lehetseges. Szerintem nem vagy pedo stb. 13 evesen nekem is 17-18 eves barataim voltak mert keptelenseg volt a sajat korosztalyommal kijonni...:D
2010. nov. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem persze, míg nem úgy adódik nem feküdnék le vele, de ha belegondolok hogy ő mikori és én úgy már igen... Más a helyzet
2010. nov. 17. 18:03
 15/17 anonim ***** válasza:

ma 18:01

13évesen nem ribanckodni kell...

2010. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.Elég sok.Neked már másra van szükséged mint neki.Ugyebár még nincs 14,te viszont már nagykorú vagy.Ergo büntetik ha...szóval.És én mindezt úgy írom,hogy nekem is 5 évvel idősebb barátom van.De azért mégis.

Annyit még hozzáfűznék,hogy én most nyáron komolyodtam egy nagyot...szóval ha vársz egy évet akkor akár még össze is jöhetnétek.Mert ugye akkor már a törvényszegéssel sem lenne baj.De szerintem most még nem kéne...:)

14/L

2010. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

ha szerelmesek vagytok egymásba akkor semmi akadálya de azért arra mindig gondolj (randi stb.) h. csak 13 éves


ja amikor én is 13 voltam amikor először volt pasim bár ő "csak" 3 és fél évvel volt nálam idősebb (azóta együtt vagyunk)

2011. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!