Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok túl féltékeny vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túl féltékeny vagy van alapja?

Figyelt kérdés
Nyáron kezdődött a barátommal a románc, de még volt barátnője(akit ismerek is). Egyszer mondtam neki, hogy nem akarom, hogy hülyítse a csajt, döntsön ő, vagy én. Először engem választott, szakítottak. Aztán 1 hét múlva rájött hogy "kell neki" és visszafogadta. Na itt összeomlott az önbizalmam. pár nap mulva(még mindig padlón voltam) megmutattam miről maradt le(szenvedélyesen megcsókoltam úgy hogy nekidöntöttem a buszmegállóban egy táblának éjjel), elbizonytalanodott, de ott volt még a tudat, hogy már 3szor szakítottak mert a csaj hisztis és extraféltékeny. Hát másnap szakítottak, de még mindig nagyon de nagyon jóban vannak. Találkoznak néha és én természetesen féltékeny vagyok, nem nagyon, de azért nem szeretném ha megint rájönne hogy kell neki. Ettől az érzéstől rettegek, hogy megint visszamegy hozzá és engem otthagy. 3 hónapja vagyunk együtt és már ezzel is álmodok. Szerintetek?? :S
2010. nov. 17. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ne kezdj soha olyan emberrel, aki párkapcsoaltban él. Olyannal meg főleg ne, aki ennyire nem tudja, hogy mit akar. Nincsen tisztában önmagával.
2010. nov. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kicsit szánalmas húzás volt ez a táblánakdöntős-lesmárolós akció... ezzel azt tudattad vele t.képpen, hogy bármit megteszel a szerelméért, és azért, hogy egyedül a tied legyen... ez eléggé megalázó. Ezért - ha olyan fajta - nem is éli bele magát nagyon, mert tudja, hogy te úgyis koslatsz utána, úgyhogy megtehet akármit. Ez a srác nem tudja, hogy mit akar, de ha így rámászol, már tisztább lesz előtte a kép: a másikat választja majd.
2010. nov. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!