Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan nő, akinek nem fáj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, akinek nem fáj, ha megcsalják?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele hogy ha ez kiderül, akkor a pasiban akkorát csalódok h nem mindhatom hogy fáj, inkább mérges vagyok magamra h megint egy hülyét szedtem össze. Aztán kidobom, az majd neki fáj.

Egy pasi aki megcsal, nem ér annyit h szenvedjünk miatta. (ez persze fordítva is igaz, ha a nő lép félre)

2010. nov. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább mérges lennék, főleg a pasira, mert szerintem ez megalázó. Nem fájna, mert ennyit tényleg nem ér meg a dolog, de nem akarom hogy mások sajnáljanak, hogy szegény megcsalt nő...
2010. nov. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
persze -.- én otthon takarítok, főzöm a vacsorát a férjem meg betoppan hogy ma ezzel meg azzal oltam erre én: - persze drágám és jó volt? közben meg mosolyogjak rá? ilyenre gondolsz. hmmm... ébresztő! egyik nő sem olyan butus hogy megbocsátson egy megcsalást. egyet még oké mert mindenkinek jár egy második esély, de azután ááá :S
2010. nov. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
előző vagyok, kihagytam az egyet még TALÁN oké :) egyébként meg ha keksz is volt a dologban akkor szórom ki a ruháit az ablakon :) ha nem volt keksz akkor meg tárgyalás a konyha asztalnál :) valami ilyesmi, bár engem még nem csaltak meg szóval csak egy személyes gondolatot osztottam meg mindenkivel :) L/18
2010. nov. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan nő akinek ne fájna ez hülye kérdés- kivétel ha nem szereti a másikat...
2010. nov. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan nő,akinek ez ne fájna. Engem másfél év után csalt meg a párom részegen egy csókkal,de egyszerűen annyira szeretem,hogy megbocsájtottam neki. Majdnem fél év eltelt azóta és most jelenthetem ki azt hogy rendben vagyok. 18/L
2010. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
minden nőnek fáj aki szereti a párját , csak van olyan aki meg tudja bocsájtani...
2010. nov. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!