Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki hogy megcsalják?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy megcsalják?

Figyelt kérdés
Haverom csalja a barátnőjét már két hónapja egy másik lánnyal. A csaj már gyanút fogott a múltkor de megnyugtattuk hogy nincs semmi köztük. A srác azt mondta nekem ő nem fog szakítani emiatt az új lány miatt, majd a csaj elküldi ha rájön hogy nem lehet ebből semmi komoly. A srác már 4 éve eggyütt van a bnőjével, sokszor megcsalta már, de a csaj mindig megbocsátott, még mikor egyértelmű volt a dolog akkor is, annyira szereti. Amit a haverom csinál az iszonyat nagy trógerség, kihasználja mennyire szeretik őt. Barátnőjét is kedvelem, szívem szerint lebuktatnám a srácot. Szerintetek elmondjam, vagy az ő dolguk teljes mértékben?
2011. ápr. 9. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már korábban megbocsájtotta neki, akkor valószínűleg most is meg fogja bocsájtani. Inkább azt kellene megértetni vele, hogy ez így nem jó...
2011. ápr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha elég jó barátod a csaj,akkor mondd. Én is örülnék,ha elmondanák,hogy egy tróger a pasim. Bár,ha többszöri megcsalás után is vele maradt,meg is érdemli, ezek szerint elfogadta a dolgot. Én első alkalommal úgy kirúgtam volna,mint macskát sz...Szerelem ide vagy oda, nem leszek senkinek második, nem tűrném el.
2011. ápr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi közöd van hozzájuk? haa?
2011. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj ki ebből! Viszont ha megint gyanút fog a lány, ne nyugtasd meg, inkább biztasd, hogy járjon utána.
2011. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem rendes dolog tőled, hogy tiszta helyzetet akarsz teremteni, előzőre ne hallgass.Viszont az igaz, hogy a lány nagyon nagy mértékben felelős a saját nyomorúságos helyzetéért, mert ott vannak a jelek, csak nem olvas belőlük. Ha elmondod, akkor sem szakít a fiúval, mert nincs elég önbecsülése. Cselekedj belátásod szerint, sajnos erre a kérdésre nehéz válaszolnia. Ha nem vagytok nagy haverságban a fiúval,akkor esetleg utalhatsz rá a lánynak, de hidd el, ő az, aki nem akarja észrevenni, mi folyik körülötte.
2011. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs, előző előttire. Ilyenkor az ember bűnrészesnek érzi magát, ha hallgat. Velem is volt ilyen, még cifrább is.
2011. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A csajnak mondd el, a pasast verd orrba.
2011. ápr. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jóban vagy a csajjal, akkor szerintem mondd el. Ez a haver lehet hogy meg fog haragudni rád, bár nem hiszem hogy nagyon fontos lenne neki a barátnője. Először én beszélnék a haverral, hogy mondja el neki mert én nem bírom tovább, hogy hülyének nézi a barátnőjét, és akkor elmondom én. Ha nem mondja el akkor meg elmondanám a csajnak. Ha engem megcsalna a barátom, én örülnék neki ha valaki ezt elmondaná, ha már a barátom nem vallja be és én nem jövök rá. De akkor azt is mondd el a csajnak hogy ne tűrje el ezt, sokkal jobbat érdemel!! Én is ilyen vagyok, ha szerelmes vagyok, nagyon sok mindent eltűrök, megbocsátok, de ez már nekem se fér bele. Szerintem világosítsd fel a csajt.
2011. ápr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!