Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy éljem túl? Mikor lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljem túl? Mikor lesz ennek vége?

Figyelt kérdés

5 hónapja szakítottunk b.nőmmel. Én azóta nem bírom elfelejteni.. féltékeny vagyok.. hülyeségeket álmodom.. sokszor ébredek fel arra h nagyon nagy hülyeséget álmodom vele kapcsolatban..

napközben többnyire jó kedvem van, nem is látszik rajtam szerintem, de nagyon lefogytam (folyamatosan rá gondolok és nem bírok szinte enni se)


néha olyan mintha jobb lenne pár napra, aztán megint vissza minden


hogyan tudnám minél hamarabb túltenni magamat rajta? beleőrülök már ebbe.. komolyan hülyének érzem magam.. idegbetegnek


17f /másfél hónapig jártunk/


2010. nov. 16. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj társságba, emberek közé.
2010. nov. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerezz új csajt. a régi verdát csak egy új tudja elfelejtetni:D
2010. nov. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Másfél hónap taccsra vág?? Há' mifélébő' faragtak Tígőd?? gyengusz :)
2010. nov. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen másfél hónap így taccsravágott...
2010. nov. 16. 17:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"néha olyan mintha jobb lenne pár napra, aztán megint vissza minden"


A jobb időszakok egyre hosszabbak lesznek, a rosszak egyre rövidebbek és egyre enyhébbek.


Az ilyen "első nagy szerelmek" 1-2 évig is eltarthatnak sajnos. Még 3-4 év múlva is lesz egyébként olyan, hogy egy pillanatra bevillan neked egy-két emlék és hirtelen vágysz rá. De ezek már csak pillanatokig fognak tartani.


"hogyan tudnám minél hamarabb túltenni magamat rajta?"


Ennél mi sem egyszerűbb. Ismerkedj meg egy másik nővel. És meg ne halljam, hogy "de nincs ehhez a lányhoz fogható mégegy", mert van, százezrével.

2010. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
ugyan ez a helyzet:S
2010. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

utolsó előtti! köszönöm a választ! ezek szerint nem csak én érzem magamat nemnormálisnak?... most már tudom milyen mikor valaki egy lány után sír.. és belebolondul ebbe :(

én nehezen ismerkedem, Ő csak egyszer csak betoppant az életembe, észre sem vettem, csak azt hogy "hoppá történt valami! és már vége is?!"

szóval nehezen ismerkedek új emberekkel :/

2010. nov. 19. 19:19
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó! írj privát e-mailt hátha tudunk beszélgetni:)
2010. nov. 19. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!