Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért csinálja azt a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csinálja azt a volt pasim hogy letílt utána visszaenged és elkezd írni és írja azt is hogy összejött a volt csajával?

Figyelt kérdés

onnan tom hogy letílt mert a barátnömnek fenn van mikor nekem nincs.és mikor vissza tílt akkor egyből ír és elkezdünk beszélni írja hogy kibékült a volt csajával.meg kérdezte hogy jobb-e igy hogy csak barátok vagyunk és írtam neki hogy biztos ő erre aszt írta hogy szerinte jah.

és mikor írta hogy van csaja kirakott egy félmesztelen kiscsayt és mikor megint letíltott utána már magát rakta ki.

csütörtökön szakitottunk.


2009. jan. 11. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hány évesek vagytok?
2009. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én 15

ő17

2009. jan. 11. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj kislány, de legalább normálisan fogalmaznál. Össze-vissza írogatsz, azt sem tudom most mi a kérdés. ha szakítottatok, akkor már nem mindegy? Ja a kérdés, hogy miért csinálja. Kérlek szépen mert GYEREK, úgy ahogy Te is vagy még. Ha meg szakítottatok, NEM MINDEGY?????
2009. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Háát ez igaz hogy megkénne tanulnod helyesen írni,mert így nem igazán várhatod el,hogy egy srác komolyan vegyen...főleg ha msn-en ezt látja!

Na mind1 sztem egyéltelmü ,hogy féltékennyé akar tenni!A félmeztelen lány képét,meg valószinü ,hogy valahonnan a netről töltötte le XD.

Ezt mutatja az is(hogy féltékennyé akar tenni),hogy a véleményedet kérdezi,mit szólsz ahhoz,hogy összejött a volt barátnőjével!Valószinü azt várja ,hogy kiakadj,és békülni akarj!Ez sztem elég egyértelmü.Egyb. elég gáz,hogy ilyen gyerekes a felfogása.

Megoldás :Ha akarsz békülj ki vele,ha idegesit,akkor mondd meg neki milyen szánalmas,és nemérdekel a kitalált barátnőjének a melle ,és tiltsd le!Tanulj meg helyesen irni,és legközelebb egy komolyabb ,értelmesebb sráccal gyere össze,aki nem viselkedik ilyen nevetségesen!!!!Drukolok Neked :))))

2009. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a srác szerelmes beléd, féltékennyé akar tenni, és vissza akar szerezni. Világos, mint a nap. A félmeztelen amúgy z-vel van, nem sz-szel. A letiltott meg rövid í-vel. Ez annyira bántó, hogy Ti fiatalok ennyire lealázzátok a gyönyörű magyar nyelvet :-(((
2009. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!