Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen ugye csak én tudok változtatni? Voltatok már így? Ha igen, hogy kezelted? (19/L)

Figyelt kérdés

Borzasztóan szerelmes vagyok...most érzem magam igazán imádott nőnek...az Ő szeretett barátnőjének:) Egy rossz szavam sem lehet a barátomra, tényleg érzem rajta, hogy fontos vagyok neki.

A gond csak az, hogy minden jelentéktelen kis rezzenésből már attól félek, hogy alábbhagyott a lelkesedése. 1,5 hete jöttünk össze, de már régebb óta randizgattunk gyakran. Szeretünk együtt lenni, a csók pedig...áhh. Nagyon rendes fiú, örülök, hogy van Ő nekem.

Csak itt van ez a rossz érzés, ez a félelem bennem, hogy mi van, ha kevésbé érez irántam? Ha már nem ragad meg minden lehetőséget, ha pl. leülünk egy padra, hogy egyből szorosan hozzám simuljon, már jönnek a kérdések bennem, hogy miért nem akar nagyon és azonnal érezni, ilyesmi...nem kívánja a közelségemet? Pedig sokat ölel, csókol.

Vannak hozzám hasonlók? :(


2010. nov. 15. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémát. Nincs semmi racionális ok arra gyanakodni, hogy "kevésbé érezne".
2010. nov. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tehat nem bizol benne. en se orulnek, meg ha nagyon is imadom a paromat, ha folyton hozzam simulna, es forditott helyzetben is, o sem orulne neki.
2010. nov. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezzel én is voltam/vagyok így, minden ok nélkül. Sajnos olyan vagyok, hogy túlságosan is belenézek a dolgok mélyébe, de most kezdtem el ezen változtatni, nem kombinálni és butaságokat gondolni, mert tényleg ezzel csak magamnak csinálom a bajt... inkább kiélvezem minden percét, hogy a párom szeret! Ne aggódj, próbálj picit változtatni a gondolkodásmódodon, és meglátod elmúlnak ezek a gondolatok! :)
2010. nov. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez azért szar,mert ha már 1,5 hét után ezt csináltad,mi lesz 1,5hónap, ne adj Isten 1,5év után?(már ha együtt maradtok addig így)

Ezt hívják túlzott ragaszkodásnak.Vigyázz,ha nagyon a nyakán fogsz lógni,annak meglátod a kárát.Hagyd levegőhöz jutni,ragadd meg a jó pillanatokat,csak azok járjanak a fejedben,és ne engedj utat a feleslegesen kialakított téveszméknek.

2010. nov. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jajj. Na köszönöm a véleményeket elsősorban:)

Gondoltam hogy lesz olyan aki ezzel jön hogy ne lógjak rajta...na most az igazság az, hogy ő ebből semmit nem tud, nem érzékel. Jól tudom leplezni s kezelni, mivel tudom, hogy az én hibám csak. Mindig vidám, mosolygós vagyok, ajánlgatom neki, hogy haverokkal menjen el ide, oda. Semmiben nem korlátozom, egy rossz szavam sincs hozzá. Szóval ez bennem zajlik le, számára észrevétlen.

2010. nov. 16. 09:24
 6/6 anonim ***** válasza:
csak ne bizd el magad. ha régota ismer akkor lehet tudja hogy titkolsz valamit. amugy késöbb már elmulik ez a fellángolás nálad is és nála is.
2010. nov. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!