Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Mi a fontosabb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi a fontosabb egy srácnál, hogy jól nézzen ki (izmos legyen) vagy erős és tudja is használni?

Figyelt kérdés
A legjobb gondolom is-is.
2010. nov. 15. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pfff.

1) Soha nem tetszettek az izmos férfiak

2) Mi az, hogy tudja használni? Tudjon verekedni? Köszönöm, nekem olyan ember nem kell, aki fizikailag szereti fitogtatni az erejét, többre értékelem, ha agyilag rendben vannak az erőviszonyok.

2010. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit kezdhetnék egy bokszbajnokkal. Inkább a kinézet.
2010. nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Most kinek mi az izmos?

Például nekem ez:

[link]


De valakinek ez is:

[link]


Szóval, ez teljesen szubjektív! Bár én a testépítést és a küzdősportokat nézem a legtöbbe. (meg esetleg az úszást) A többi sport meg nem ér sz@rt se szerintem!

2010. nov. 15. 21:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
fiú vagyok, de szerintem a második fontosabb...nem tudom kinek tetszene ha a barátnőtök előtt verne szarrá valaki mert összebalhéztál valakivel, másik meg ha beszólnak mondjuk a cigányok a csajodnak tudd megvédeni, és így még biztonságban is érzi magát melletted
2010. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Attól függ. Aki izmos abban van erő, kérdés hogy tudja e használni. Én azt vettem észre, hogy azonos tudású embereknél (pl. egyformán tud bokszolni) az erősebb győz! Szóval aki fizikailag erősebb! De ez édes kevés, állóképesség is nagyon kell!
2010. nov. 15. 21:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kettő között: [link]
2010. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Toreador ***** válasza:
100%

Nekem, mint nő, az a tapasztalatom, hogy a legtöbb gyúrós, kokszolós izomállat sem agyban, sem erőben nincs a topon. Volt ilyen barátom, mikor nekem estek egyszer egy kocsmában, mert azt hitték, hogy beszóltam nekik (pasik), a srác mögöttem állt és csak habogott, magamat védtem meg. 44-es karja volt, 96 kiló volt maga a srác, és kb. 180 centi. Nem tudom, hogy ezek a számok mit jelentenek, de kinézetre kicsit félelmetes volt.

Most viszont van egy barátom, aki fiatalabb is 3 évvel, alig magasabb nálam 3 centivel. Odaáll bátran, ha arról van szó, de van józan esze is (nem fitogtatja az erejét feleslegesen), és tényleg erős, amennyire kell. Verekedni még nem láttam, de dolgozni igen. Az ilyen pasik többet érnek szerintem 100 izompacsirtánál is. 21L

2010. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha arról beszélünk hogy kinek milyen izomzat "jön be" , szerintem sokkal többet ér egy szép szálkás izomzatú fiú vagy ha nem is sszálkás de nem kamú izom , mint egy creatinos csávo aki csak a kirakatba akarja magát rakni azt 10 kilót úgy emel fel mint ha most kezdte volna :'D,véleményem szerint inkább legyen kicsi de viszont abba bőven ugyanúgy megtalálható az az erő attól függetlenül hogy nem akkora mint a fejem.... :D
2010. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem az számít h mekkora az izom.. jól mondja a kérdező hanem h tudja-e használni.. jó példa erre Bruce Lee egy kis 60 kilós ember volt mégis mindenkit elvert
2010. nov. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"mint egy creatinos csávo aki csak a kirakatba akarja magát rakni azt 10 kilót úgy emel fel mint ha most kezdte volna "


Én ebből a mondatból leszűrtem azt, hogy kb annyit értesz a testépítéshez, mint én az agysebészethez. Most jössz itt a kreatinnal. Tudod mi az? Sokan leírják, én hónapokig szedtem és megvagyok vele elégedve. Én nem csak arra megyek, hogy ennyit meg annyit emeljek hanem a saját testúlyomra is. (hülyébbek kedvéért: tolódzkodás, húzódzkodás) Mellette járok bokszolni is. Még ha mondjuk a sustan250/ naposim/ danabolt említed akkor még valamennyire megértelek, de ne a kreatint!

2010. nov. 16. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!