Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek,1 jól működő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek,1 jól működő kapcsolat érdekében? (lent bőv. ) 13/f

Figyelt kérdés
Egy haveromhoz átmentem hétvégére, sütöttünk szalonna, midnen nagyon jó volt. Ennek a havernak van 1 uncsitesója aki 11 éves( ugy néz ki és ugy viselkedik mint egy 13-14 éves) és a buli vége felé, filmet ültünk le nézni, halkan bejött a szobába az uncsitesója. A haverom és a töbiek akik vtak lementek focizni, de révén nem szeretek focizni persze ink. a filmet néztem. Akkor vettem észre, hogy ő is ott van. Ott beszélgettünk stb. a filmet le se sz@rtuk. másnap haverom mondta hogy az uncsitesója irt rá msnen h tetszek a lánynak. Történetesen ő is tetszik nekem. Mit tegyek, hogy összejöjek vele? Sajnos nagyon ritkán látom, és amikor elkérném msn cimét, telószámát mindig befosok, programot meg tutyimutyi vok csinálni...
2010. nov. 15. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akk a megoldás: Ne legyél tutyimutyi xD És ha tetszel neki akk ugyis m1, meg fogja adni hiddel:D És mit veszithetsz? ne gondolkodj elárulom: Semmit:D hajrá


16f

2010. nov. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1.: Végre egy értelmes 13 éves srác! :D

2.: Szerintem először csak haverkodj (igen, ehhez el kell kérned az msn címét :D), de közben tegyél kétértelmű megjegyzéseket (mint pl. megdícséred, hogy milyen csinos, meg ilyesmik :)). De szerintem legjobb lenne, ha eltudnád húzni a dolgot, amíg kissé idősebbek vagytok, mert a lányka szerintem túl fiatal még:)

ui.: tényleg tök aranyosnak tűnsz! :D

2010. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! főleg a második válaszoló válasza tetszett, örülök hogy ilyen hamar jött válasz, megfogadom! jó éjt!
2010. nov. 15. 21:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hehe :)

Piszok mázlista egy ember vagy, hogy te is tetszel neki :D

Ha tetszel neki, akkor márpedig nem kell félni, mert akkor szívesen vagy vele.

Ne szalaszd el, hidd el sokan rengeteget adnának egy ilyen lehetőségért. Hajrá, és sikert ;) 14/F

2010. nov. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
am csak az a baj h évente 1x látom, mert messze laknak csak néha jönek le debrecenbe ahveromékhoz
2010. nov. 18. 21:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akarok r0hadék lenni, de mit akarsz te egy 11 éves gyerektől?
2010. nov. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!