Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Hol lehet normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hol lehet normális fiúkkal ismerkedni komoly kapcsolat érdekében?

Figyelt kérdés

Szeretnék kimozdulni végre és ismerkedni, de nincs egy jó hely a városba erre a célra. (Vagy csak én nem tudok róla)

A másik meg nincs egy barátnőm akivel el tudnék járni. Én is inkább otthonülő típus vagyok, de nem várhatom hogy becsengessen az igazi, ha csak nem éppen a pizzás fiú az :D.

Fent vagyok egy társkeresői oldalon, de egyenlőre úgy néz ki itt sem akad senki.


Szeretnék végre egy komoly kapcsolatot mert az eddigi szerelmi életem egyenlő a 0-val.

Mit csináljak? Egyszerűen csak törődjek bele, hogy magányra vagyok ítélve?

Ha lehet ne a szokásos vegyek kutyát szöveget írjátok. Azért minden válasznak örülök. Légyszi írjatok!

18/L


2009. szept. 26. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
A problémám ugyanez csak nekem normális csaj kéne.
2009. szept. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Uszoda, strand!
2009. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kicsit visszakerestem. Hogy lehet, hogy ennyi érzelmileg igényes ember van és sosem találkoznak.


Amúgy vonaton ismerkedésről mit gondoltok?


Légyszi írjatok kort is.


2. (standon már sikerült találni egy rendes fiút, de mégsem adtam meg a számom, mert belém szuggerálták, hogy senkiben nem lehet megbízni. Azóta úgy érzem lemaradtam életem szerelméről.)

Különben meg így ősszel egyre kevesebb a strandolási lehetőség.

2009. szept. 26. 15:31
 4/9 anonim ***** válasza:
vegyél egy kutyát
2009. szept. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már van. :D Azért írtam, hogy ne írjátok.
2009. szept. 26. 15:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel, én járok sok helyre, szórakozni is, még sem találtam normális lányt (hülyéből sajnos sok is volt), na szóval nem vagy egyedül ezzel a dologgal.....De sztem egy lánynak addig van értéke amíg nehezen lehet elérni/megtalálni, ugyh vmien szinten jó hogy ilyen vagy.

De amúgy iskolába csak jársz nem?:D Nem hiszem el h nincs ott senki....

2009. szept. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most teljesen új közegbe kerültem, így még nem alakult ki teljesen az ismeretség. Amúgy meg átjárás miatt nehezebb kapcsolatot kialakítani. A vonatot azért kérdeztem.
2009. szept. 26. 15:59
 8/9 anonim ***** válasza:
disznóvágáson
2010. febr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de ott inkább nem...
2010. febr. 28. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!