Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Főleg fiúk véleményére lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg fiúk véleményére lennék kíváncsi. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Ha például tetszik nektek egy lány, akkor van rá esély, hogy azért nem mertek/nem mentek oda hozzá, mert mindig barátnőivel van, és soha nincs egyedül?

Igaz, hogy ez nagyon sokat számít?


a másik kérdésem: Ha pl a srác tudja magáról, hogy ő egy jó pasi, és van "ego"ja, és menő srác, akkor is lehetséges, hogy nem mer oda menni a kiszemelthez, mert az a barátnőivel van? és nézheti a kiszemeltet usztán azért, mert tudja,hogy bejön annak?


Bocsánat, hogy ennyi kérdést tettem fel, csak most ez nagyon érdekel..Aki elolvassa és válaszol köszönöm:D


2010. nov. 15. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
az tuti ha félénk mint én akkor biztos nem megyek oda :D
2010. nov. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, néha a barátnők eltántorító tényezők..
2010. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én soha nem megyek oda a lányokhoz, de ha csoportosan vannak akkor még annyira se.
2010. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ááá, végre, valaki... Igen, ritka sz*r dolog ez a barátnős izé. egy csaj azt hite, hogy követem, aztán majd egy hónap után tudtam megmagyarázni neki, hogy barátnői miatt nem tudtam normálisan leszólítani...
2010. nov. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:)
2010. nov. 15. 20:08
 6/8 A kérdező kommentje:

:S:S és a végén mi lett? Mit szólt?:D

Hát igen, mi lányok "furán" működünk:) Én is mindig csapatba járok, bár nem tudom, hogy miért:D

2010. nov. 15. 20:10
 7/8 anonim ***** válasza:
meg nem szolitottam le 1 lanyt se , de tervezem es mikor lefogom akkor biztos, hogy akkor fogom mikor nem lesz senki mas mellette:)
2010. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sok szerencsét, drukkolok neked:D
2010. nov. 18. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!