Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudok szeretni? (bővebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok szeretni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
18/F. Picit magamról. A lányok jó fejnek tartanak, normálisnak, viccesnek, tök jót tudnak velem beszélni. A lányok többsége szerint helyesnek is tartanak. Az ismerkedés is jól megy. Amikor összejövök a lánnyal, akkor én vmiért nem tudom azonnal megszeretni. és félek attol hogy nem is fogom tudni megszeretni késöbb. Pont emiatt fejeződött be az összes kapcsolatom egy hét után. Nem látták rajtam azt hogy kimutatom az érzelmeimet. Ezért olyan "hidegnek" tartom magamat. És amikor szakítok a lánnyal akkor utána mindig megbánnom. De amikor újra összejövök vele vagy egy másikkal akkor újra ez az " érzéketlenség" jön elő. Mint egy körforgás. Talán mintha lenne bennem telhetetlenség is, hogy jobb lányt érdemlek. Szóval vélemény?:) Volt veletek is hasonló? Mit tegyek?
2010. nov. 15. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
"A lányok többsége szerint helyesnek is tartanak" - Az intelligencia - ezek szerint - nem az erősséged.
2010. nov. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
na, én meg túlságosan szeretek. az jobb?
2010. nov. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az elsö komiból arra jutottam hogy nem kéne erre a kérdésre pazarolnom a drága időmet!

a kérdésre meg: mit tegyél? szólj anyukádnak hogy lőjön tarkón! vagy legalább csapjon tarkón 1 baltával!

2010. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon rendesek vagytok köszi. Szerintem meg az elöző kommentelőnek nem erőssége az intelligencia. Értelmes ember nem ír ilyet.
2010. nov. 15. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi lennék, remélem valaki (normális) ad rá választ ^^
2010. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Talán mintha lenne bennem telhetetlenség is, hogy jobb lányt érdemlek" hát ha ilyeneken jár az eszed, akkor nemis való neked még komoly kapcsolat. Nem bántásból írom,hanem mert szerintem azt a korszakod éled még, hogy nemtudod lekötni magad valakivel. Nemtudok mást mondani, mint hogy keress hasonló gondolkodású lányokat, de ha lehet akor normális csajokat ne hülyíts. Egyszer majd lesz valaki, akivel úgyérzed majd, hogy na, vele tudnék komolyat is elképzelni. Akkor lépsz ki abból a kicsapongó szemléletedből.
2010. nov. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!