Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy a barátom homokos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a barátom homokos?

Figyelt kérdés

Az életszituáció a következő: Van egy jófej haverom (mindketten fiúk vagyunk, 18 évesek), osztálytársam, együtt járunk edzésre, bulizni is, gyakran. Az utóbbi évben rendszeresen csinál velem már-már testiség szempontjából abnormálisnak tűnő dolgokat,és nem tudom eldönteni, hogy azért,mert ez a "stílusa" része, vagy mert vonzódik hozzám szexuálisan. Úgymint: átkarol egy padon ülve,rám teszi a könyökét,lábát,fejét a vállamra hajtja,hajamba túr, tapizza a karomat, néha a combomra csap. Mindezt persze helyzetnek megfelelően "körítésként" teszi,poénkodva, legalábbis ezt remélem. Barátnője nincs (nekem sincs), azt mondja azért,mert nem ér rá. Ja egyébként sokban hasonlítunk egymásra, élsportoló ő is én is, éltanulók is vagyunk,mondhatjuk.

Hogyan tudnám ezt a helyzetet kevésbé irritálóvá tenni, merjem-e KOMOLYAN megkérdezni,hogy ő most homi-e? Ha az lenne,elutasítsam, vagy hagyjam a helyzetet kibontakozni?


2010. nov. 15. 14:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"különösen az önmagukat melegnek nyilvánítókét,azért az a comment, hogy a melegek viselkednek így a randijukon azon elég erősen hanyatt vágódtam..."


Azért nem kell általánosítani.

Én sem viselkedek minden randin így. Mint mondtam meleg és meleg között van különbség. Csak ugye a társadalmi intolerancia miatt az ember nem igen ismerkedhet úgy, ahogy pl. a heterók szoktak. Így maradt az internet, szórakozóhelyek.


Nem a legjobb dolog, ha látod, hogy más fogja a párja kezét, odamegy és bepróbálkozik, neked meg vissza kell fognod magad, mert még azt sem kérdezheted meg a másiktól, hogy ő ugyan saját nem szereti-e... Arról nem is beszélve, hogy ha valakivel randizol, s az első találkát ejted meg, akkor maximum kezet rázol vele. De hiába jöttök be egymásnak, mert vissza kell fognotok magatokat, hogy ebből senki ne szűrjön le semmit, mert igenis szembe találhatod magadat az ítélkező tekintettel, s ez még a jobbik eset!

Persze, hogy az ember nem fogja vissza magát, ha kettesben marad valakivel. Hisz nem kell megjátszanod magad, s megérintheted azt, aki tetszik neked. Beletúrhatsz a hajába, átölelheted, s ezt viszonozza is az illető. S persze, hogy ezek megtörténhetnek az első randin főleg, ha az illetővel már egy ideje ismerkedsz virtuálisan...

2010. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!