Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy a barátom homokos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a barátom homokos?

Figyelt kérdés

Az életszituáció a következő: Van egy jófej haverom (mindketten fiúk vagyunk, 18 évesek), osztálytársam, együtt járunk edzésre, bulizni is, gyakran. Az utóbbi évben rendszeresen csinál velem már-már testiség szempontjából abnormálisnak tűnő dolgokat,és nem tudom eldönteni, hogy azért,mert ez a "stílusa" része, vagy mert vonzódik hozzám szexuálisan. Úgymint: átkarol egy padon ülve,rám teszi a könyökét,lábát,fejét a vállamra hajtja,hajamba túr, tapizza a karomat, néha a combomra csap. Mindezt persze helyzetnek megfelelően "körítésként" teszi,poénkodva, legalábbis ezt remélem. Barátnője nincs (nekem sincs), azt mondja azért,mert nem ér rá. Ja egyébként sokban hasonlítunk egymásra, élsportoló ő is én is, éltanulók is vagyunk,mondhatjuk.

Hogyan tudnám ezt a helyzetet kevésbé irritálóvá tenni, merjem-e KOMOLYAN megkérdezni,hogy ő most homi-e? Ha az lenne,elutasítsam, vagy hagyjam a helyzetet kibontakozni?


2010. nov. 15. 14:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Na akkor tisztázzuk:


Olyan nincs, hogy egy heteró túlságosan körülményesnek találja a lányokat, ezért inkább "ráfanyalodik" a saját nemére. Tetszik, nem tetszik nem csak közvetlen környezetemben, de máshol is tapasztaltam, hogy van könnyen kapható lányok, akiket nem kell moziba vinni, nem kell randira hívni ellenben elegendő annyi, ha hozzád ér, s te harcra kész vagy. Szóval ez a teóriád nem igaz.


Mint meleg ajánlom rendezd le ezt a kapcsolatot mielőtt komolyabb baj is történhetne. Meleg és meleg között is van különbség. Van, aki csak a szexualitásának él (igen, ők többségében a rejtőzködők), s közülük is akad jó pár, aki úgy véli bármely férfit megkaphat. De akad, aki komoly kapcsolatot keres.

Na már most, ha te hagyod a helyzetet kibontakozni, ő meg lazán beléd szeret, akkor jó pofára ejtheted szerencsétlen. Ellenben mondjuk csak szexre utazik, s te belemész, s hagyod hogy elmenjetek egy ponting. Aztán eléggé kínos lenne, ha benne feltámadnának a heteró ösztönök.


Egyébként annyit hozzáteszek, hogy amit ő csinál... azt kb. én is így csinálom pl. egy randin.

2010. nov. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy kollégám,szezonmunkán dolgoztunk együtt az ország másik végében, tehát a szállásunk is ugyanott volt. A lényeg hogy nagyságrendileg napi 24-ben együtt voltunk, és hamar jó haverok lettünk.

Neki is ilyesmi gesztusai voltak, ha nem is ilyen erősen. Minden megszólításnál hozzámért, ha mellémült hozzámért, stb.

Mikor a többieknek is feltűnt, full homárnak néztük mindannyian. Utána mondtam neki, hogy ne érjen hozzám. Ja. Csak így. :) Volt, hogy mondat közben szakítottam félbe : Józsika! Mondtam, hogy ne érj hozzám?! Köszi!

Aztán egy stresszesebb napon megfeledkezett magáról, majdnem megszurkáltam. Utána nem tapizott.


De a lényeg, hogy neki sem volt éppen b.nője, de azért intenzíven csajozott (ja, gondoltuk jó álca) és kiderült, hogy annyira meleg, mint egy befagyott pingvin lelet. Csak ilyen közvetlen haverkodós p.öcs. Ettől mondjuk nekem még idegesítő volt, de frankón nem volt b.zi. Utána is tartottuk egy ideig a kapcsolatot, meg következő éven is együtt melóztunk, és közben máshonnan is kiderült, hogy nem meleg. Nem is bi.

...aztán meg fene tudja a mai világban vannak ezek a látens homik, ki tudja, kik vesznek körül minket.

2010. nov. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Van egy haverom, aki a koleszban átvette ezt a tapizós stílust. Az első érintésénél ösztönösen megütöttem. Tehát nála csak egy rossz szokás volt és elég gyorsan megbeszéltük. Elmondtam, hogy férfi érintését csak kézfogásnál viselem el.

Viszont, ha csak úgy magától elkezdett így viselkedni, akkor ott másról van szó.

Ha neked kellemetlen a viselkedése, akkor ezt határozottan mondd el neki.

2010. nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

én kerülném a csávót nagy ívben, "fejét a vállamra hajtja" ilyen a világban nincs..de nem is értem miért engeded én az első ilyen estnél szólnék, a második estnél meg leverném a veséjét. Szóval szerintem homár..ez nem közvetlen haverkodás vagy szerinted ha egy fiú haverkodik így egy lánnyal akkor mit gondolsz megdugná vagy barátkozik vele?

Kérdezd meg hogy homár-e vagy csajozzál be sürgősen és építsd le a "haverod"

2010. nov. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 xty válasza:
tuti búza lödd le:D
2010. nov. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Meleg létemre sem csinálok ilyet, ha jön haverom, barátom akkor kézfogás meg ha van rajta valami leveszem, ha jó dolog történik velük vagy velem van ölelés, de amíg nem tudom hogy a másik is velem egy csapatban focizik addig nem lépek. De ismerek én is ilyen srácot aki dettó így viselkedik, és nem meleg, egyszerűen kedvel téged nagyon, lehet ha mondjuk egy együttöltött délután, te lépnél felé és felpattana, közben kiabálná neked hogy mi bajod van.


De a legjobb tanács amit csak adhatok neked, beszéld meg vele a dolgot, ez a legtisztább.

24/f

2010. nov. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

próbálj meg vele csajokról dumálni, esetleg mutass 1-2 képet vmi szép lányokról, mindjárt látni fogod h érdeklik e egyaltalan a lanyok, így kiderül h homi-e. és még nem is kell ilyet feltenni neki, h buz.i-e vagy xD

sok szerencsét :) 16/f

2010. nov. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
na mi lett a barátoddal és a homiságával?? :D
2010. nov. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Lényegében eddig minden maradt a régiben, amellett döntöttem, hogy hagyok mindent ahogy eddig volt, és hozzászokom a tudathoz, hogy van egy ismerősöm,akinek akármilyen indíttatásból,de vannak furcsa kitörései. Ahogy egyesek írták - nem fogok visszaütni meg megalázóan ráförmedni sem,mivel nagyon jó barátom,sokat tett értem, és egyszerűen nem érdemli meg, akár meleg, akár nem. Köszönöm mindenki hozzászólását,különösen az önmagukat melegnek nyilvánítókét,azért az a comment, hogy a melegek viselkednek így a randijukon azon elég erősen hanyatt vágódtam...

Talán találok neki egy csajt akit ráuszítok, vagy akár egy pasit,de lényeg hogy erről az oldalról ne maradjon kielégületlenül. És mivel toleráns vagyok és azok egyike akik a melegséget nem bűnnek vagy vmiféle istenség elleni cselekedetnek képzelik el, nem fordítok rá különösebb figyelmet. Akár azt is el tudnám képzelni, hogy belemegyek kisebb flörtbe ezzel a fiúval, csakhogy megbizonyosodjak.

2010. nov. 20. 00:32
 20/21 anonim ***** válasza:
:) nagy szerencséje van a barátodnak, hogy ilyen jófej barátja van!!
2010. nov. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!