Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha barátom vagy apáca lesz belőlem?

Figyelt kérdés
17 leszek és még nem volt barátom. Olyan rossz, hogy még a csókon se vagyok túl. Még mielőtt elkezdené valaki, hogy biztos azért, mert ronda vagyok; a külsőmmel nincs gond. Annyira utálom magam amiért zárkózott vagyok. :S El nem tudom képzelni hol talál rám a szerelem. Majd a buszon? Mert az életem elég unalmas..
2010. nov. 14. 18:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem megbántani akarlak, de olyan jó, hogy ezen az oldalon senki se csúnya, mégse néz rájuk senki.Hogyvanez?
2010. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, csak - természetesen - fiú...


17/F

2010. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
21 vagyok és nem volt barátnőm. Majd gyere vissza ide pár év múlva ezzel a problémával... Ha addigra nem találsz valakit - amit kétlek.
2010. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Nézd, én 20 éves fiú vagyok, szintén nem volt még kapcsolatom, sőt, csók se. De valahogy mégsem aggódom emiatt, mert érzem, hogy eljön mindennek az ideje! ;)
2010. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Honnan tudjam. 173cm magas,55kg vagyok, hosszú barna hajam van. Képet aztán nem küldök nem szeretném, hogy felismerjen.

Egyszerűen szerencsétlen vagyok..de kezdek beletőrödni.

2010. nov. 14. 18:24
 6/21 A kérdező kommentje:
De jó, hogy valaki tud optimista is lenni ilyen helyzetben. :D Nekem nem megy.
2010. nov. 14. 18:26
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem késtél le semmiről.Majd úgyis lesz valaki aki majd mer próbálkozni.Amúgy meg mindig jobb mintha nagy elkeseredettségedben hülyeségeket csinálnál,volt egy ilyen ismim mondjuk ö szerintem nem szép és felhivta magára a figyelmet,ugymond ő szedte fel a pasikat(ami szerintem szánalmas volt)azok meg kihasználták,mert nem hülyék..könnyű práda volt.Szóval ne aggodj,nemsokára majd biztos lesz fiú körülötted és pont akkor szokott ez lenni mikor nem is számítasz rá.Ne akard görcsösen.Irtad h zárkózott vagy,próbálj meg kicsit nyiltabb lenni.
2010. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Pedig érdemes megpróbálnod, én már rájöttem, hogy csak a sajnálkozással nem megyek semmire ;)
2010. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem 18 éves koromig csak a tanulás volt,már nem is hittem,hogy lesz-e egyáltalán valakim,mert én nem vagyok nagyon szép,és nem is vagyok vékony...viszont amikor a legkevésbé számítottam rá,akkor ismertem meg a vőlegényemet,akivel már több,mint 3 éve együtt vagyok!!!szerintem nem kell elkeseredned,Neked is lesz valakid,csak ne sürgesd a dolgot,és légy türelmes!!!
2010. nov. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem leszel apáca. Hacsak nem akarod azt kifejezetten - szerintem nem akarod.

Legyél türelmes. Ne siess, nem kapkodunk sehová. :)

2010. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!