Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiszerethet belőlem azért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszerethet belőlem azért a barátom mert megváltoztatom a hajszinem?

Figyelt kérdés
jó ez igy most elég hülye kérdés, de arra gondolok hogyha eddig eddig szőke voltam és most visszafesteneém az eredeti szinére (barna)a hajam akk még ugyis vonzónak fog találni a barátom? nem fog emiatt kiszeretni belőlem, ha esetleg ugy nem fogok neki annyira tecceni?
2011. ápr. 18. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele h ő mit gondol. Am ha tényleg szeret nem fogja őt zavarni a hajszínváltásod.
2011. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

:) a belső tulajdonságok miatt szeretünk valakit és ha szeretjük akkor akármilyenre is festheti a haját,szeretjük.

pl. az én barátom a hosszú hajat szereti és nemrég levágattam vállig érőre.és így is szeret.

2011. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsánat, de ha ezért kiszeretne belőled, akkor elég primitív lenne. Aki igazán szeret, az mkindenhogyan szeretni fog....



18/F

2011. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha emiatt kiszeret belőled, akkor van egy rossz hírem: Sosem szeretett.

Igen csúnya lenne, ha emiatt kidobna. Ha szeret elfogad így is úgy is. Az én páromnak pl tetszett mikor átfestettem más színűre a hajam, és szerinte, betegen is a legszebb vagyok. Egy normális ember így gondolkodik! :)

Ha emiatt szakít, akkor inkább örülj neki, és keress mást! :)

2011. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


ha normális akkor nem, de beszéld meg vele


(az én barátom pl. UTÁLJA a szőkéket, én ezért nem is fogom befesteni szőkére a hajam amíg vele vagyok (bár nem mintha vágynék rá)) persze elfogadna úgyis, de zavarná

2011. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha igen, akkor nem is szeretett igazán.
2011. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem hiszem.

ha emiatt kiszeret belőled akkor nem is volt szerelmes.

2011. ápr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Visszafesteni az eredeti színére?Mi a tököm ha az az eredeti színe a hajadnak minek festeni?
2011. ápr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!