Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye nem azt akarja? (19/l,21/f)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem azt akarja? (19/l,21/f)

Figyelt kérdés

2 hete vagyunk együtt a barátommal. Rendes fiúnak ismertem meg, nem rohant le, szépen megadta a módját mindennek. Most másodjára hívott fel hozzá vacsorázni. Először volt egy kis házimozi, vacsi, sok csók...

Ezt a 2. alkalmat már múlt héten is emlegette. Én még nem akarok testiséget, ezt ő is tudja. Mégis félek kicsit, hogy már azt szeretné.

Remélem csak arról van szó, hogy hozzám akar bújni, csókolózni, nem pedig szexet.

Szerintetek?


2010. nov. 14. 17:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

azt senki nem modnta hogy nem tud várni egy férfi a szexre. ettől még akarja.

egyébként hozzátenném azért az egy évet már én is sokallom pedig nő vagyok, és mielőtt lerib*ncoznál annak sem tartom magam. Az sem normális szerintem...

2010. nov. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ha túl sokáig váratod, ott hagy. azt hiszem így gondolta.
2010. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

a válaszodra: de igenis azt akarja.

és szerintem: hogyha képes várni akkor fontos vagy neki.

ha többször próbálkozik akkor csak lyukra játszik.

2010. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Na most mondjatok akkor arra valamit, hogy jönnek ezrével a "hol vannak a rendes lányok"kérdések..és amikor valaki ír 19 évesen, hogy ő még várna 2 HÉT UTÁN, jön a bunkó duma, hogy hisztizz, meg ne gyerekeskedj...

Hát engem nem érdekel senki, én igenis tartom magam sokkalta többre annál, hogy ennyi idő után odaadjam magam!! Nem, nem akarom a dolgot, mert nem vagyok ribanc, se könnyűvérű...aki meg nem tud értelmes választ adni az ne is próbálkozzon!


Nézd, attól még, hogy egy férfi vár a szeretkezéssel, kívánja a nőt. Szándékosan írom, így, mert ha szerelmes, akkor tutira a nőt kívánja, nem magát a szexet.


Szerintem egyetlen férfi nevez ribancnak olyan nőt, aki lefekszik egy fiúval, akibe szerelmes. Aztán itt lehet azon gondolkodni, hogy mennyi idő kell a szerelem kialakulásához, de erre mindenki másfajta választ fog adni. Akkor feküjd le vele, amikor úgy fogod érezni, ha szereted. De ne az legyen a mérvadó, hogy az 2 hét, fél év, vagy egy év.

2010. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne az idővel foglalkozz. Ha akarod tedd meg, és ne a napokat számolgasd. Amúgy biztos nem csak a szexre hajt. A mai világban egy férfinak elég elmennie egy discoba és 1000%, hogy talál hozzá partnert. Ő nem ezt teszi, vacsorát csinál neked, videóztok, összebújtok. Ilyet kihasználásból nem sok értelme lenne tenni. Amúgy senki nem nézne ribancnak, ha megtennéd. Persze, várj amíg jónak látod, de azt se hagyd figyelmen kívül, hogy ő már egy felnőtt férfi, és vannak bizonyos igényei, amiket ha nem kap meg, szerelem ide oda, megkeresi máshol.
2010. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
figyi...a pasik ilyenek...ha felizgulsz szexelni akarsz mert lány vagy...ahogy jön...ha felizgulsz és akarod...mehet ha nem akkor meg ha szeret megérti hogy nem...
2010. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Az utolsó kettőnek köszönöm a 2 értelmes választ!

Na hát megvolt az este...messze nem volt olyasmi, amire itt a többiek felesküdtek. Végig testközelben voltunk, egymáshoz bújva feküdtünk az ágyban, öleltük, csókoltuk egymást, simogatta a hajam, a hátam, puszilgatott, nagyokat sóhajtott és azt mondta, el sem tudja mondani, mennyire szeret...:) Nem próbálkozott be.

Na ezt akarta. :)

Az meg nem igaz hogy egy férfi, ha szerelmes, máshol keres vigaszt. Több pozitív példát is tudok mondani. Csak sajnos kevés az ilyen érett, intelligens ember, de hál' Istennek azért vannak még. El sem tudja képzelni az ilyen, hogy mi a szerelem..

Szex, szex, szex, ha nincs meg, akkor csaljuk a párunkat..hát őszinte részvétem annak, aki ezt írta.

Szerintem meg az a nem normális, ha valaki nem tudja, mi az elsöprő én önfeláldozó szerelem.

Na erről ennyit.

2010. nov. 15. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!