Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye nem azt akarja? (19/l,21/f)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem azt akarja? (19/l,21/f)

Figyelt kérdés

2 hete vagyunk együtt a barátommal. Rendes fiúnak ismertem meg, nem rohant le, szépen megadta a módját mindennek. Most másodjára hívott fel hozzá vacsorázni. Először volt egy kis házimozi, vacsi, sok csók...

Ezt a 2. alkalmat már múlt héten is emlegette. Én még nem akarok testiséget, ezt ő is tudja. Mégis félek kicsit, hogy már azt szeretné.

Remélem csak arról van szó, hogy hozzám akar bújni, csókolózni, nem pedig szexet.

Szerintetek?


2010. nov. 14. 17:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak azt akarná akkor már próbálkozott volna. Sztem...19
2010. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
66%
Minden pasi azt akarja, de evvel nincs is semmi gond, ha te is akarod.
2010. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
19 éves vagy bazzeg... nem kell úgy hisztizni mint egy 14 éves kislány. MINDEN fiú szeretne szexet.
2010. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Normális, hogy szexet akar.Itt az a kérdés te mire vársz???
2010. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

naná hoyg szeretne szexet. kérdés hogy mennyire helyezi előtérbe, és hogy te mennyire nem akarod...

ha csak azt akarná már bepróbálkozott volna.

2010. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Na most mondjatok akkor arra valamit, hogy jönnek ezrével a "hol vannak a rendes lányok"kérdések..és amikor valaki ír 19 évesen, hogy ő még várna 2 HÉT UTÁN, jön a bunkó duma, hogy hisztizz, meg ne gyerekeskedj...

Hát engem nem érdekel senki, én igenis tartom magam sokkalta többre annál, hogy ennyi idő után odaadjam magam!! Nem, nem akarom a dolgot, mert nem vagyok ribanc, se könnyűvérű...aki meg nem tud értelmes választ adni az ne is próbálkozzon!

2010. nov. 14. 17:54
 7/17 A kérdező kommentje:
Azt meg ne próbáld már megmagyarázni hogy minden fiú akarja ennyi idő után...barátnőmék 1 éve vannak együtt és nem fektette meg a srác..sőt első barátom sem engem fél évig, mert tiszteletben tartotta az értékrendemet. De szerelmesek voltak mindketten. Pont.
2010. nov. 14. 17:57
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az rendben van, hogy tiszteli, hogy te még nem akarsz szexelni. De Te megkérdezted, hogy meddig hajlandó várni?

Ha vonzódik hozzád, természetesen igen, szeretkezni szeretne, és ha sokszor fogod álló f-szal hagyni, akkor szexelni fog is. Rajtad áll, kivel.

2010. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ne hisztizz. ha le akarsz feküdni vele, akkor lefekszel vele. ha nem akarod, akkor nem. ennyi.



L/14

2010. nov. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mi az hogy rajtam áll kivel? Nem egy pernahajder a barátom, hanem egy értelmes ember önfegyelemmel. De látom itt nem sokan értik meg a dolgot...
2010. nov. 14. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!