Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? Kérlek adjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Kérlek adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és van párom. 9 hónapja vagyunk együtt, de most bejött a képbe egy másik srác. A párom szeret engem és én is őt, de valami nem jó. Nagyon kevés figyelmességet kapok tőle, szex terén is elhanyagol. Kéthetente vagyunk együtt úgy. Nincs neki más. Együtt élünk és ha lenne tudnék róla. Nah, de most jött ez a srác, aki az osztálytársam és kezdem megszeretni. Nem tudom, hogy kit válasszak, mert nehéz döntés és nem akarok senkit sem megbántani! Kérlek adjatok tanácsokat, főleg ha voltatok már ilyen helyzetben!
2010. nov. 14. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

Egy szavazat az új srácra.

Nehogy már csak kéthetente egyszer... Az nagyon szegényes.

2010. nov. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Hát figyu az új srác ide vagy oda már alapból ott van a bukta,hogy 2hetente vagytok együtt. Az már alapjáraton édeskevés. Jobb időben végetvetni ennek. Egyébként az új srác is viszonozza?szal ő is "szeret" vagy kimutat ilyen jeleket?
2010. nov. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen az új fiú minden pillanatban velem akar lenni. Ő mondta. :)
2010. nov. 14. 17:51
 4/11 anonim ***** válasza:

két hetentei találkozás az iszonyat kevés.

sok sikert az új sráchoz.

2010. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem a találkozásról van szó. Nálam lakik. Szex van 2hetente 1szer.
2010. nov. 14. 20:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Új fiú!!!:))))Mindenképp!!
2010. nov. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is simán az új. Mindenképpen.

Én 24 éves vagyok, és 6,5 éve együtt vagyunk. Szeretem, de kicsit megbántam, hogy nem éltem ki magam addig, amíg lehetett...

2010. nov. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
mar ne is haragudj,de el sem olvastam a valaszokat...ugy gondolom ezt sajat magadnak kell eldonteni.ha nem vagy ra kepes csak sajnalni tudlak.
2010. nov. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha benne van az a szókapcsolat, hogy "valami nem jó", akkor az nem szerelem. Szerinted egy olyan fiatal fiú- mint a párod- csak 2 hetente kívánja a szexet? Ne etessük már egymást! Valamint én a helyedben nem ugranék egyik kapcsolatból a másikba. Inkább felmérném a terepet.
2010. nov. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

15:09

Ha nem tudsz értelmesen hozzászólni, akkor lehet elhúzni, nem kötelező válaszolni!

2010. dec. 6. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!