Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meg vagyok kavarodva nem...

Meg vagyok kavarodva nem tudom mit válasszak! Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Na szal a karácsonyi ajándékomat akarom kiválasztani kb 100.000-ból kéne gazdálkodni.Először WII-t akartam mert akor még az hűdenagy szenzáció volt de jön majd a natal meg a sony eyetoy ekkor elvetettem.Akkor utána xbox 360 jött mert ahoz jön a natal meg jó a kontroller és haverom is ajánlotta.Aztán ps3 jött mer blue ray és 9 gpu.De az már túl drága lenne+nincs rá törés így az még plusz lenne.Ekkor rájöttem hogy kéne 1 tv meg 1 hdmi kábel és akkor úgy de 1 normális tv 150.000-tól kezdődik most psp-n gondolkozok(nem Go)teljesen meg vagyok kavarodva!Ha tudtok adjatok tanácsot!!!
2009. okt. 10. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha valódi Nextgent akarsz, akkor PS3. Egyetlen egy hátránya van, az pedig hogy nem lehet feltörni.

Ha mindenféle játékot kipróbálsz, akkor inkább Xbox-ot szerezz be, bár annak meg mindene szarabb, mint a PS3-nak, de azt lehet hackelni (bár nem sok értelmét látom, de ez már személyes vélemény).

Wii lenne a legjobb, de arra meg nincsenek jó játékok. Van két-három nagyon szuper cucc, de a többi meg mind rossz.

Ha olyan játékos vagy, aki néhány játékkal, de azzal sokáig játszik, és szeretne minőséget, akkor a PS3-at válaszd. Az XBOX-ot akkor válaszd, ha sok játék érdekel. A Wii-t meg akkor, hogyha néha-néha szeretnél "leülni" és játszadozni.

Ha meg utazás közben is szeretnél valamit, akkor egy PSP-t szerezz be. A 2009 (őszitől)-2010-es felhozatal nagyon jónak ígérkezik.


Ha kicsit több adatot megadnál, hogy milyen játékokat szeretsz, mik tetszettek, kedvenceid, akkor jobban megállapítható, hogy melyik lenne a neked való.

2009. okt. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát én az a típus vagyok hogy az olyan játékokkal amik olyanok (ezzel most sokat mondtam de pl.:lego star wars meg gta 4)ezekkel nagyon sokáig el tudok lenni de sok játékkal meg úgy vagyok hogy játszok vele 1 kicsit aztán hanyagolom majd megint előveszem.Na de most azon gondolkozom hogy marad a PC de kérek 1 94 cm-is full hd LCD-t és arra hdmi-vel rákötöm a gépet.
2009. okt. 10. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom hogyha leginkább játszani szeretnél egy jót, akkor a te géped az Xbox, ja és én azt mondom h ne flash-eltesd le mert akkor ugrott a net, egyszerűen azon a gépen akkor már nem lehet netezni. A PS3-mal kapcsolatban az se rossz, sőt ott a net ingyen van, nem kell hozzá venni semmit a net INGYEN VAN! A TV-vel kapcsolatban sztem felejtsd el,(bár ha van pénzetek akkor ti tudjátok) de én azt mondom h inkább vegyél egy jó monitort. Olcsóbb is meg kevesebbet fogyaszt és sztem van olyan jó mint egy TV. Remélem le tudtam neked szűkíteni a választásod. Ha már a karácsonyról van szó akkor majd Boldog Karácsonyt!
2009. okt. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nézd, szerintem a Wii meggondolandó, bár attól függ, milyen játékokat szeretsz. Ha nem jönnek be a kicsit gyerekesebb dolgot (nem, nem csak olyanok vannak Nintendora, de azért egy PS3-on mégis jobb őket játszani), akkor inkább választ a PS3-at. Abból is az új fajta Slimet, mert az jól néz ki. Xboxról meg csak rosszakat tudnék mondani. De ha nekem választanom kéne, akkor egy DSI-t vennék :)
2009. okt. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
PS3.
2010. júl. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
expressz.hu ott 100-ból veszel egy chippelt xboxot meg egy jó hd lcd-t. kövi alkalomra meg jöhet a kinect. én már kipróbáltam a westendben és k*rva jó!!KINECT FOREVVAA
2010. nov. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!