Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 évvel idősebb a lány de. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 évvel idősebb a lány de. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy 2 hónapja megismertem egy lányt a buszon,feltünt hogy mindig néz,mosolyog stb...Majd beszélgettünk megismertük egymást picit,amikor kiderült,hogy Ő 20 éves,én pedig 17!

Volt egy friss 1 hetes kapcsolata,amikor az első beszélgetésünk volt...de annak már egy hónapja vége,és most hogy nincs barátja,mostanában többet beszélgetünk,együtt szórakozunk,érzékelhető az összhang.


Egyértelmű számomra,és más számára is hogy szeretne egy kapcsolatot kettőnk közt,mert Őt nem zavarja a 3 év,mivel Én se nem úgy viselkedek,se nem úgy nézek ki mint egy 17-18 éves,a többség 22 körül néz.Ugyan úgy,ahogy Ő is.


Szerintetek,érdemes-e belevágni a kapcsolatban,hiszen ezt mindenki tudja,hogy ebben a korban,nem az hogy túl nagy,de hallatra sok a kor külömbség,ahogy ez élőben persze meg se nyilvánul hogy ki mennyi.

Természetesen nagyon tetszik a lány,hibát nem találok benne,és igazán a természete fog meg.


Várom a válaszotokat,hogy ki mit gondol!

Előre is köszönöm. :)


2010. nov. 14. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne tépelődj, mert lecsapják a kezedről!
2010. nov. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nincs de

hü*ye vagy, ha nem próbálod meg

már bocs

2010. nov. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az igaz,hogy sokat nem veszíthetek,igazából semmit nem veszíthetek és bármi lehet,gond kettőnk közt nem igazán lenne,csak másoknak ez a 3 év hogy tetszene,másokon a barátokat családtagokat értem,de főként a családtagokat!
2010. nov. 14. 13:18
 4/6 anonim ***** válasza:
ha ennyire fontos neked mások véleménye, akkor inkább hagyd
2010. nov. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Az igaz,hogy sokat nem veszíthetek,igazából semmit nem veszíthetek és bármi lehet,gond kettőnk közt nem igazán lenne,csak másoknak ez a 3 év hogy tetszene,másokon a barátokat családtagokat értem,de főként a családtagokat!


Mit érdekel téged a barátaid/családtagjaid véleménye a párválasztásnál?

2010. nov. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A kérdésed jogos,párválasztásnál saját magunknak kell megfelelnie,nem másnak.

De a családtagok,mint mindenkinek fontos személyek,véleményeiket meghallgatjuk,és azt szeretnénk,hogy nekik is jó legyen.


De ezek mellett teljesen igazad van...magamnak,és annak a másik személynek kell megfelelni,akivel együtt vagy.

2010. nov. 14. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!