Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! Nektek milyen fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Nektek milyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

1. Visszahúzódós,otthonülős,helyes,de nem bulizós,normális,szerelmes


2. Kimászkálós,néha bulizós,néha kis feles+sör,szeret,de ink megb@szna


3. Soha nincs ottho,éjjel nappal party,egy alkesz és csak b@szni akar



Am én 1 es vagyok :$


2010. nov. 13. 22:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

lehet hogy a többiek azért nem hiszik hogy helyes és otthonülő vagy mert nem adtad meg a korod

ha fiatal vagy még akkor én elhiszem de ha már 19-20 akkor nem :)

2010. nov. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Ki gondolta volna, és te sosem feküdnél le a csajjal...


Amúgy a néha bulizni járós is eléggé tág kör, mert lehet, h valakinek heti, 2 heti 1 is néha, valakinek a 2-3 havonta 1 a néha, nem lehet tudni.


És attól, hogy valaki bulizni jár, esetleg iszik, nem lesz alkesz, és nem feltétlenül csak b@szni akar.


Én pl rendesen benne voltam az éjszakában, volt, hogy heti 3-4 parti, volt, hogy 6 napig folyamatosan parti, volt, hogy 4-5 napig fesztiválok... És mégsem vagyok alkesz, sőt nem is iszom mostanság alkoholt, mert a testépítés előbbre való, mégis vannak barátaim, bármikor elmehetek akárhová, 1 telefon, és bármilyen programom lehet.


Amúgy többnyire a visszahúzódó, otthonülős srácok nem helyesek, mivel a helyes embereknek van önbizalmuk, ezáltal nem visszahúzódók.

2010. nov. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
88%

A kérdezö arra számított, hogy mindenki igazat ad neki és az 1est választja, mivel ilyen helytelenül írta le a választási lehetöségeket, hogy csak az elsö tünjön jónak.

Biztos önbizalomhiányos..

2010. nov. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Hát, akárhogy is írta le, nekem akkor is a 2-es jön be :)
2010. nov. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy ezen az oldalon minden harmadik srác "modell"...
2010. nov. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Nem értem :D:D 2-3-2-3-2-3-2-3-2-3 !!!! Én igenis úgyérzem,hogy nem vagyok egy elesett srác, de hiába :D Nem tudok egy bunkó f@sz lenni :/ .. Nem is iszok, mert akkor az lenne a baj, igenis elviszem(vittem) a barátnőmet mindenhova.. nem ültem otthon .. Szerettem,mindent megtettem érte de nem volt elég :O..
2010. nov. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
aki szokott bulizni minden hétvégén az nem lehet szerelmes?...
2010. nov. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
56%
tegnap 23:35 Pont ez a baj! A csajok leginkább a jól kinéző pasikra buknak, de ha bunkó paraszt, az is nagy előny.
2010. nov. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy én pont olyan vagyok, amilyet a tegnapi 22:19-es írt, de sajnos a külső mindenkinek fontosabb, és azzal nem állok túl jól.
2010. nov. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Ha választanom kellene 2-es... még belém szerethet ha először csak meg akarna dugni nem?:D amúgy nagyon hülyén szetted össze, jól mondta az egyik válaszoló hogy azt várod mindenki az egyest írja, pedig ez nem így van, elég uncsi lenne egy olyan pasi mellett lenni aki nem tud szórakozni.... Írtad elsőnek hogy NORMÁLIS... Szerintem a normális az bulizik is, kiélvezi az életet AMI nem a drogot a piát és a cigit foglalja magába:))
2010. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!