Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az msn-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az msn-es ismerkedésről?

Figyelt kérdés
Szerintetek béna ? Jó,hogy élőben kell látni a lányt,de akkor is. Énis úgy szerettem bele egy lányba,hogy csak msn-en és mikor megbeszéltük,hogy talizunk,aztán,hogy még szép is egyből beleszerettem :$
2010. nov. 13. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
nem béna szerintem egyáltalán én is ismerkedtem már msn-en és lettem szerelmes lányba így és játunk is több hónapig... van ilyen de néha balul sül el sajnos olyan is van :S
2010. nov. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Holdtündér ***** válasza:

Én is így jöttem össze az élettársammal. Már együtt élünk azóta és boldogok vagyunk stb.

Nincs abban semmi különös, sőt talán jobb is, mert nem külső alapján ítélsz, hanem először megismered.

2010. nov. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De szerintem az is csoda,ha egyáltalán msn-en tudsz vele beszélni :S a legtöbb lány fél az ismerkedéstől:S
2010. nov. 13. 20:59
 4/8 anonim ***** válasza:
igaz de van kivétel
2010. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez is egy ismerkedési lehetőség, de mindenképp jó ha mihamarabb eljön a személyes találkozás is. Én a páromat társkereső oldalon ismertem meg (most már lassan 2 éve leszünk együtt). Ahogy tudtuk megszerveztük a személyes találkát. Én nem ítélem el azokat akik így keresik a párjukat csak tudják, hogy mit akarnak és legyenek tisztességesek a másikkal szemben.

Szóval abszolút nem béna dolog így ismerkedni. 30/N.

2010. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hali!

Én a barátnőmet msn-en keresztül ismertem meg:)

Már több mint féléve vagyunk együtt:)

2010. nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) Bár nekem még így sem jön össze :(
2010. nov. 13. 21:45
 8/8 anonim válasza:

Nekem 1 hónapja van így barátom.

Simán összejöhet, de csak ha mindketten önmagatokat adjátok :)

2010. nov. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!