Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Basszus, miért ilyen nehéz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Basszus, miért ilyen nehéz?

Figyelt kérdés

1.5 hónapja járok egy sráccal. Tök jól indult az egész.. aztán valahogy valamin elcsúszott. Részemről nem vagyok szerelmes, de éreztem hogy ebből -nagy dolog- lehetett volna. De ott volt a volna. Sokat dolgozik. Ok, én is. De ha volt is szabadideje, pont nem ért rá(m), mert ez meg az..el kell intézni, meg azt.. stbsbt. Találkozások kimaradtak, lemondódtak..Aztán az sms-ek is ritkultak..

Szeretni tudtam volna..megint itt a volna..de így esély sem volt rá. Jövő héten találkozunk. Ő akarja. Én tudom mi lesz;elküldöm. Így nincs értelme. Nekem nem. Időm sem volt beleélnem magam ebbe az egészbe..nincsenek még komoly érzelmek.. de.. MÉRT ILYEN BITANG NEHÉZ EZ AZ EGÉSZ?! mért várom..vagyis nem várom azt a jövő heti napot ennyire. Mért gyártok magamban A, B, C.. terveket a válaszától függően. Nem akarom hogy Ő mondja ki. Akkor inkább én. De mi van ha én kimondom és ő ezt nem akarja. A helyzet nem fog változni. Van, de nincs.. Nem félek az egyedülléttől, de MÉRT ILYEN NEHÉZ EGY ÉRZELEMMENTES KAPCSOLATBÓL KILÉPNI?

24L


2010. nov. 13. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Igazából nem értem a problémádat.


Tehát: van egy srác, aki végülis tetszett is, de nem éreztél komolyan iránta semmit, és a leírtak alapján ő sem irántad.


Aztán most találkoztok majd, és te nem tudod eldönteni, hogy véget vess-e a nem létező kapcsolatnak? Vagy attól félsz, hogy majd erősködik, és te nem tudsz nemet mondani? Vagy attól aggódsz, hogy rábólint, elmarad a nagyjelenet, ahol te királynőin elbocsáthatod őt? Vagy esetleg attól, hogy később megbánod, mert valahol mégis érdekel?


Egyáltalán, mi a probléma? O.o

2010. nov. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!