Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
2 pasiról van szó. Egyik: szeret, megbízok benne teljesen, sosem csalna meg, családcentrikus, sehova nem menne nélkülem, jó hozzám, de ink úgy szeretem, mint havert, nem jó Vele a sex, és picit buta. Másik: okos,nem bízok meg benne teljesen, kijárna nélkülem is, nem tudom, h nem csalna-e meg, jó Vele a sex, kívánom, tudnám szeretni, mint pasit, de mellette állandóan ideges vok, sokat vitázunk, és ettől úgy érzem kiakadnék előbb utóbb...
2010. nov. 13. 17:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Épp az az, h mondja, h szeret, de kételkedem, lehet, h csak jól hazudik...nem tudom.:S V csak simán én vok hülye. Sajnos mindig arra gondolok, h jobb félni, mint megijedni, így meg sosem leszek boldog.:S
2010. nov. 13. 18:05
 12/13 anonim ***** válasza:
Miért hazudna? Ha ekkora nőcsábász, akkor hazugság nélkül is az ágyában van elég sok ember, nem hiszem, hogy pocsékolná az energiáját :)
2010. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.
2010. nov. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!