Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
2 pasiról van szó. Egyik: szeret, megbízok benne teljesen, sosem csalna meg, családcentrikus, sehova nem menne nélkülem, jó hozzám, de ink úgy szeretem, mint havert, nem jó Vele a sex, és picit buta. Másik: okos,nem bízok meg benne teljesen, kijárna nélkülem is, nem tudom, h nem csalna-e meg, jó Vele a sex, kívánom, tudnám szeretni, mint pasit, de mellette állandóan ideges vok, sokat vitázunk, és ettől úgy érzem kiakadnék előbb utóbb...
2010. nov. 13. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
egyiket se.
2010. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha az eszedre hallgatsz, akkor az elsőt, ha a hormonjaidra, akkor a másodikat.
2010. nov. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ezerszer inkább a másodikat, mint az elsőt. Az első örökké rád lenne akaszkodva, mintha lánccal lenne hozzád kötve, örökké szerelmes dolgokkal traktálna, ami egy darabig imponáló, de később inkább idegesítő.

A második egy szabad ember, akinek a szabadsága a szép és férfiből van, én meg a férfiakat szeretem, akármennyi idegeskedést okoz, inkább leszek stresszesebb, de férfivel vagyok, mintsem egy olyannal, akit egy hónap múlva a hátam közepére sem kívánnék.

2010. nov. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az első pasi csak eljátssza hogy ő a tuti a szenvedélyes családcentrikus, ne higgy neki átver, a másik meg egy nőcsábász...
2010. nov. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy is az ilyen nőcsábász férfiakat csípem. Nem tudom miért. Elérhetetlenek, de ha az egyiket mégis sikerül elérnem, az nem csak hogy boldogságot, hanem magas önbizalmat is ad :) Nem véletlenül imádja őket minden nő :)
2010. nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az első őszinte, és biztos nem csalna meg, nem csak elhiteti, tudom.:)

A másik is szeret, de vannak dolgok,amikből néha nehéz elhinni, h csak én kellek Neki...

2010. nov. 13. 17:40
 7/13 A kérdező kommentje:
Ink az első mellett volt önbizalmam, mint a második mellet.:S
2010. nov. 13. 17:41
 8/13 A kérdező kommentje:
És ha egy ilyen nőcsábász pasival vagy, akk nem idegeskedsz, féltékenykedsz, h mi lesz,ha megcsal, hülyének néz?
2010. nov. 13. 17:43
 9/13 anonim ***** válasza:

17:38-asnak:

Aztán nem hiába sírnak itt a fórumon, hogy nincs normális pasi, mert mindegyiknek csak a dugás kell.

Szánalmas...

2010. nov. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem sírok :) Főleg nem itt. Azért buta nem vagyok, mert az ízlésem ilyen, észreveszem, hogy valaki megbízhatatlan és azt is, ha képtelen mellettem megmaradni. Egy patronja nem lennék senkinek, de ha egy ilyennek vagy a barátnője az az egy jó dolog, mert megszelídítetted kb. az oroszlánt :)
2010. nov. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!