Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdenétek azzal ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdenétek azzal ha egy lány/srác a párotok körül legyeskedne mindig?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Felbérelném Hitmant... Amúgy nem érdekelne.
2010. nov. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Moszuke ***** válasza:

hát.. ha a párom is legyeskedne a illető körül akkor jöhetne hozzám is hitman.. hogy mind kettőt kezelésbe vegye:)


egy kapcsolathoz mindig két ember kell amúgy..

ha a legyeskedés egy oldalú akkor ne izgasson a dolog.

2010. nov. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát bizony...de ha mindig a párod mellett van a lány/fiú(elvileg barátok) és téged meg nyíltan nem kedvel...
2010. nov. 13. 13:56
 4/8 Moszuke ***** válasza:

hát ha nyíltan nem kedvel akkor én sem kedvelem őt.

nálam nem működik a dobd vissza kenyérrel dolog.


és akkor jön a szópárbaj..másik lenézése stb, ekkor ha nem lép közbe a lány akkor ciki..:D

de mi ez hogy ott van a legyeskedő arc amikor te a pároddal vagy?.. ez lol? sziámi ikrek? oltsd már le a p*csába:D

2010. nov. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:) nem akarok féltékenykedni...de sajnos nem sikerül uralkodnom magamon.
2010. nov. 13. 14:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha néha-néha, az még belefér, de ha folyamatosan, akkor az csak rosszat tesz egy kapcsolatnak, mert akármikor lehetnek kisebb összetűzések, és a legyeskedő fél majd feltörli a szoknyájával, vagy az inge ujjával a könnyeket... És hát ugye, milyen jó lelkű, aki segít rajtam, ha baj van...

Olyankor nem biztos hogy te ott tudsz lenni. És hát innentől már felesleges részletezni. Ez akkor is megtörténhet, ha a két fél még nagyon szereti egymást. Viták bármikor lehetnek.

2010. nov. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Már régen megvertem volna!
2010. nov. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezném a páromat. Aztán ha látnám rajta, hogy hazudik, akkor megkérdezném, hogy miért hazudik. Nem szeretem a bizonytalanságot.
2010. nov. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!