Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon meg fog haragudni?

Figyelt kérdés
Választanom kellette a gyermeke apja és a nagy Ő között. Én a gyermekem apját választatom, hiszen szeret, mindent meg is tesz értünk, vigyáz ránk, ahogy ezt egy igazi apának kell és én is szeretem. Nem tudom, hogy mondjam meg ezt a nagy Ő-nek, mert ő meg azon dolgozik, hogy újra együtt legyünk.
2010. nov. 13. 13:22
 1/8 Moszuke ***** válasza:
hi-hi.. érdekes..:) nem lennék szívesen a családod tagja:)
2010. nov. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem lehurrogást kértem, hanem tanácsot, véleményt!
2010. nov. 13. 13:32
 3/8 Moszuke ***** válasza:
72%

nem tudok olyan embernek tanácsot adni megvetek.

ott van a férjed.. akit állítólag "szeretsz".. (hümpf jó vicc)

amit kétlek mert akkor nem lenne gond elhajtani a nagy Őt a p&csába..

és mi ez hogy nagy Ő?

a férjed akkor mi a f&szom??

hánynom kell tőled...

ha annyira szereted azt a szerencsétlen flótást aki felcsinált akkor nem jelentene gondot elhajtanod a nagy Őt vagy akárkit...


tudod mi lesz ebből? sóvárogsz szépen magadban a nagy Ő után aztán szépen se veled se nélküled kapcsolat lesz a férjeddel.. de nemgááááz! ilyen egy átlag magyar család.

a pénz és a gyerekek tartsák össze:)

2010. nov. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
undorító vagy
2010. nov. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Moszuke ***** válasza:
50%
imádom az ilyen tömör válaszokat:DD
2010. nov. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy gyerek az már 20 éve nem egy összetartó erő, ez már nem úgy van mint annó, hogy ezzel meg lehet fogni egy pasit....


Egyáltalán nem biztos, hogy ti mindig együtt fogtok maradni a gyerek miatt, előbb utóbb kibuknak ezek a dolgok, mert érezni lehet ha a másik igazából kényszerből van a másikkal ott minden csak megjátszás.


előbb vagy utóbb de vállni fogtok. De akkor már csak anyuhoz mehetsz....

2010. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Én meg a te válaszaidat Moszuke :D
2010. nov. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkoztam a dolgokon, átolvastam többször a hozzászólásaitokat és végül tegnap este, amikor találkoztam a nagy Ő-vel, megmondtam neki, hogy hagyjuk abba. Mondanom sem kell, hogy csúnya vége lett, de valahol számítottam is rá.
2010. nov. 14. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!