Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom meg én nem védekeztü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom meg én nem védekeztünk rendesen. Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
hányingerem van, sokat járok pisilni, szédülök, és savanyút kívánok.. 14éves vagyok, és vettem egy tesztet (két csíkot mutat a terheseknél) de nekem 1és fél csíkot mutatott... az mit jelent?
2010. nov. 13. 10:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nem 14 évesen kellene elkezdeni szexelni mikor azt sem tudod hogy kell védekezni.... egyébként ha egy teszt hibás akkor nem egy és felet mutat hanem egyet csak az ellenkezö oldalán a kis mutatónak szoval nagy az esélye hogy pozitiv!!!
2010. nov. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hahó!!!

Még egyszer megkérdezem, hogy érted azt, hogy 1 és fél csík? 2 csíkot látsz, és az egyik halványabb?

2010. nov. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
azóta vettem egyy másikat és azon 1csík volt, mondták h az rossz volt!!
2010. nov. 18. 14:40
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem védekeztetek rendesen?? Most vagy védekeztek vagy nem.Ha 14 éves vagy akkor tisztába kellene lenned minden ehhez kapcsolódó dologgal és csak úgy csináld.
2013. febr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!