Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom meg én nem védekeztü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom meg én nem védekeztünk rendesen. Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
hányingerem van, sokat járok pisilni, szédülök, és savanyút kívánok.. 14éves vagyok, és vettem egy tesztet (két csíkot mutat a terheseknél) de nekem 1és fél csíkot mutatott... az mit jelent?
2010. nov. 13. 10:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

azt hogy nem jo a teszt

csinálj egy másikat hogy legyen biztos

17/L

2010. nov. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, mindenekelőtt másik teszt.
2010. nov. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi :/
2010. nov. 13. 10:23
 4/14 anonim ***** válasza:
abortusz
2010. nov. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Milyen a rendetlen védekezés?
2010. nov. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ez kvára nem vicces... szüleim nm is tudják
2010. nov. 13. 10:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna 14 évesen össze-vissza csinálni a barátoddal, amíg azt se tudod, hogyan kell védekezni. Csinálj egy új tesztet, és ha terhes vagy azonnal mondd el a szüleidnek. Te is gyerek vagy, nem kell még gyereket szülnöd. Meg az olvasottak alapján szexelni se mostanában kéne még...
2010. nov. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy egy és fél csík? Mert ha ezt úgy érted, hogy van egy erősen látszódó csík meg egy halványabb, akkor sajnos terhes vagy. Nem mindig egyforma vastagságú a 2 csík, de ha valamennyire is látszódik a másik, akkor a teszt bizony pozitív.

Innentől beszéld meg a szüleiddel, mi legyen.

2010. nov. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ejj ejj..új teszt és ha pozitív,akkor nyomás a szülőkhöz.Ez nem vicc!Bármennyire is nehéz odaállnod eléjük,muszáj lesz..
2010. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!
2010. nov. 13. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!