Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fontosabb a pasinak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb a pasinak a haverokkal való sörözgetés, beszélgetés, mint az h a barátnőjével (élettársával) legyen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi időt van a barátaival, és mennyit a párjával?
2010. nov. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Barátokkal heti egy találkozás(délutántól késő estig), barátnővel meg együtt lakik...csak nagyon keveset találkoznak, mert teljesen ellentétes a műszakbeosztásuk. Általában csak késő este egy film erejéig.
2010. nov. 12. 21:13
 3/8 anonim ***** válasza:
jézus én nő vagyok de biztos hogy három hét laatt kétségbeesve menekülnék ha a párom nem akarna a barátaival lenni... az kész kiherélés. ez így van rendjén, heti egy délután igazán nem sok! a barátaitól nem szakíthatod el. Inkább - persze ha kapható ráa párod - menj vele, és érezd te is jól magad, legyél te is a haverikör része.
2010. nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen nőm volt mint te, dobtam is rohadt hamar mert megfojtott ezzel az idiota hozzáállásával . Nem csak te vagy a világon kisszívem...
2010. nov. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Papucsot nem akarsz a lábára húzni?
2010. nov. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Főleg hogy csak heti 1xer megy és még akkor is sírsz HAHAHAHAHAH. NŐJ FEL
2010. nov. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
attól hogy nem nyalja a talpadat, még nem fontosabbak a barátai, egyszerűen őket is szereti! az ilyen zsarnok, csimpaszkodó majompitsákat szokta minden pasi otthagyni, aki ennyire sem önálló, hogy képes legyen egyedül is jól érezni magát, és képtelen megemészteni hogy hetente egyszer a pasijának más igényei is vannak rajta kívül.
2010. nov. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Velem is így kezdte a volt csajom...

Elöször csak durrogott, majd próbálta megtiltani és végül lett egy szeretöm, mert kikészített és otthagytam a f@szomba. Idegeljen ki valami barmot, ne engem.

2010. nov. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!