Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SÜRGŐS! Hullámvölgy vagy mi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SÜRGŐS! Hullámvölgy vagy mi? Évek óta van barátom, nagyon jól megvagyunk/voltunk. Az utóbbi időben csak kritizálni tud és piszkál.

Figyelt kérdés

Ami nekem nem tetszik, mert úgy érzem ilyenkor h elege van belőlem. Mondta is hogy nem szereti ha rajta lógok folyamatosan. De nekem is vannak barátnőim és csinálok velük programokat, nem jelenti azt h folyamatosan rajta lógok. Nekem hiányzik h nem megyünk sehova, pl. mozi, kirándulás, cukrászda. Kitaláltam egy programot, meglepetésnek akartam, de nem tetszik neki, közölte hogy majd megbeszéljük...

Mit csináljak vele? Az értelmes válaszokat köszönöm.


2010. nov. 12. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
már nem szeret.
2010. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen sajnos valamiért elvesztette az érdeklődését irántad. 1000 oka lehet ezt meg ne kérdezd hogy miért, de ebből amit leirtál elég valoszinü hogy már nem érdekled, és nem szeret. sajna
2010. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de azt mondja h szeret :(
2010. nov. 12. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem akar megbántani
2010. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
k apjátok be szeret :)
2010. nov. 12. 20:47
 6/6 anonim ***** válasza:

hát meghalokxDDDDDDDDD

kapjátok be szeret:)

:D:D:D:D

2011. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!