Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egy jó kapcsolat "szavak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy jó kapcsolat "szavak nélküli? "

Figyelt kérdés

Nekem ez hiányzik belőle. Ismerjük egymást már vagy 8 hónapja, 4 hónap óta egy pár is vagyunk.

Ha találkozunk, akkor átölel, megpuszil, keres gyakran.

Ebből érzem, hogy kedvelhet. De az utcán még soha nem fogta meg a kezem. Valamint szavakkal soha nem utal az érzéseire. Nem mondta még soha, hogy hiányzom neki, vagy fontos lennék neki, ha ír, sokszor nincs is benne elköszönés, még csak úgy sem szokott elbúcsúzni, hogy "puszi", vagy hasonlók. Egy 26 éves srácról van szó.


Mondatm már neki, hogy sokszor nem vagyok abban biztos, hogy tényleg fontos vagyok-e neki. Azt válaszolta, hogy a férfiak nem is nagyon tudják, és akarják kimutatni az érzéseiket.


Ha én írtam, vagy beszéltem neki arról, hogy mit érzek őiránta, akkor arra nem szokott reagálni.


Mi lehet ez? A viselkedéséből nem érzem úgy, hogy érdektelen lennék neki, se azt, hogy nem kedvelne. De azt sem, hogy tényleg fontos lettem neki.


Valami becsapás lehet ebben, vagy ő csak ilyen típus?


Fiúk, ti ezzel hogy vagytok?


2010. nov. 12. 09:02
 1/8 A kérdező kommentje:

Mert eddig én még ilyen "szótlan" sráccal nem jártam. Eddig azt tapasztaltam, hogy valahogyan egy pasi is ki tudja mutatni az érzéseit, akár szavakkal is, ha akarja.

És ne értsétek félre, nem azt hiányolom, hogy a "szeretlek" szót mikor mondja már. Hanem egyáltalán bármit is mondhatna az érzéseiről. A korábbi kapcsolataimban azért a másik fél "pasi volta" ellenére kimondta nekem, hogy hiányzom, vagy örül, hogy vagyok, vagy bármi...

2010. nov. 12. 09:06
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen, pont ezzel szokott az én barátnőm is kikészíteni... de pl. az, hogy nem fogja meg akezed, amiatt szólhatsz neki. (meg semmi köze ahhoz, hogy hogy nem tudja kimutatni az érzéseit)
2010. nov. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

én lassan egy éve leszek együtta párommal. nagyon döcögősen indultak a dolgaink. az elején mident kijelentett, pl azt is, hogy ő nem tudja kimutatni az érzéseit. aztán eltelt pár hónap és szerelmes lett. azóta ő jobban kimutatja az éréseit, mint én valaha is tudtam volna:)

szerintem, ha egy ember szerelmes lesz, legyen az férfi vagy nő, ki tudja mutatni az érzéseit.

2010. nov. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az "igen" arra vonatkozik, hogy te is ilyen beállítódású vagy, de attól még szereted a barátnődet?
2010. nov. 12. 09:12
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem szeretném, nem volnék vele már egy éve, nem élnék vele együtt, és nem terveznénk a jövőnket.
2010. nov. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szerelmet elsősorban nem szavakkal kell éreztetetni és bizonyítani.
2010. nov. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Magamból kiindulva: ha nem lenne "muszáj", akkor pár szónál többet nem váltanék a barátnőmmel, mivel a szavak hazudhatnak, a testi kifejezések (csók, érintés, simogatás, szeretkezés) viszont nem.
2010. nov. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Persze, ha gyakran tudtok találkozni, vagy együtt is éltek, akkor ezek biztosan elárulnak szinte mindent szavak nélkül is.

Mi sajnos nem tudunk gyakran találkozni, és olyankor viszont úgy érzem, mintha egy haverja lennék.

2010. nov. 14. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!