Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam vagy ne hagyjam? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Nos az a szituáció, hogy korábban (kb egy hónapja) volt egy induló kapcsolatom (A), de közben megismerkedtem egy másik lánnyal is (B), de nem is párkapcsolat céljából, hanem csak a baráti társaságát ismertem és így megismertem őt is. Elég sokat dumáltunk és közben véget ért a kapcsolatom, így ő vigasztalt! Tök jó volt minden, alakulgatott a dolog, amikor a régebbi barátnő (A) újra megjelent a képben, én adtam neki egy esélyt és így (B) lemondott rólam, bár nem volt szó semmiről hogy közöttünk lesz valaha valami! Engem A újra megszívatott, de közben B összejött egy sráccal! Ez rádöbbentett arra, hogy hülye voltam nagyon. Tudom, hogy bejövök neki nagyon, mert azóta már több soron beszéltünk erről, de azt mondta hogy nem hagyhatja el a barátját, pedig kb 3 hete tart a dolog kettejük között! Mit gondoltok érdemes a képben maradnom, vagy inkább kullogjak el, mert elrontottam és semmi keresnivalóm nincs már az ő életében? Pedig tudom hogy nagyon szeret!
2010. nov. 12. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva: szerintem hagyd. Egy másik embert nem tudsz sem birtokolni, sem irányítani.


A többire reagálva: nem tudhatod, mit hoz a jövő. Ha tényleg tetszel ennek a leányzónak, előbb-utóbb megtalál.

2010. nov. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd őt, élje a saját életét. Nem hiszem, hogy annyira szeretnéd, mert akkor nem tudott volna visszacsábítani az előző. Keress mást, aki megvigasztal. Én kicsit úgy érzem, hogy hülyét csináltál már így is belőle, ha nem is szándékosan.
2010. nov. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, lehet hogy így van, hogy hülyét csináltam belőle! De az nem igaz hogy nem szeretném, hiszen azért szeretnék vele lenni, mert úgy érzem ő adná meg azt a dolgot, amit én párkapcsolatnak hiszek (barát, társ, anya, szerető, testvér)


De hát sajnos elhibáztam és lehet hogy el kell felejtenem őt, de egyelőre nem tudom!


Amúgy az volt az érdekes, hogy az elején nem is gondoltam úgy rá, hogy ebből valami is lehet mint kapcsolat, de később kialakult!

2010. nov. 12. 09:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeretne, nem lenne fontosabb nálad ehy 3 hetes kapcsolat.
2010. nov. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!